Warsztaty tworzenia kartek świątecznych

Zbliżają się święta Wielkiej Nocy. Także w tym roku Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach przeprowadził warsztaty kreatywnego tworzenia kartek świątecznych. Poniżej znajdziecie szczegółową instrukcję jak krok po kroku zrobić kartkę wielkanocną. Co możemy wykorzystać do udekorowania kartki wielkanocnej? Tu możliwości jest kilka. Najlepiej mieć pod ręką kolorowy papier, z którego wytniemy pożądane kształty pisanek, zajączków, kurczaczków czy koszyczków wielkanocnych. Inne rozwiązania? Bibuła, filc, piankowe naklejki. Przyda się też dobry klej do papieru. A może malowanie? Barwne farbki, pisaki i cienkopisy z pewnością przydadzą się do zdobienia kartki na Wielkanoc. Warto do kreatywnej rozrywki zaangażować całą rodzinę. Szczególnie dla dzieci może to być świetny sposób na spędzenie wolnego czasu oraz na kreatywne, artystyczne popisy.

Poprzedni Akcja pomocy dla Olusia Filipowskiego
ul. Pławińska 22,