GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. młodsza

 

wtorek godz. 14.30 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne Orkiestra Dęta

 

środa - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne - nauka gry na gitarze


piątek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. starsza

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
II tydzien ferii w świetlicy w Pławnie

W drugim tygodniu ferii zimowych w świetlicy w Pławnie odbyły się:

1- Zajęcia plastyczne - wykonywanie korali dla Babć z okazji ich święta.

2 - Zajęcia kulinarne - tosty i sandwiche , które były konsumowane na ekologicznych talerzach z otrębów pszennych.

3 - Dyskoteka z konkursami, zimne ognie i balony.

Więcej w Galerii

 

 
Bal karnawałowy na zakończenie ferii zimowych

W ostatnim dniu ferii dzieci i młodzież z terenu naszej gminy miały okazje skorzystać z balu karnawałowego przygotowanego przez grupę animatorów "Kama".  Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków w postaci waty cukrowej oraz fontanny czekoladowej. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Więcej w Galerii

 
"Zagadkowo"

Grupa 25 uczestników podczas ferii zimowych odwiedziła w miniony piątek escape room „Zagadkowo” w Radomsku. To niezwykłe miejsce inteligentnej zabawy dla kilkuosobowej grupy, której akcja odbywa się w realnej rzeczywistości. Zadaniem graczy jest wyjście w określonym czasie z specjalnie zaadaptowanego pokoju, w którym zostają dobrowolnie zamknięci.

 
Spektakl teatralny "Lodowa kraina"

23 stycznia podczas ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach gościł aktorów teatru Krak-Art z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom spektakl pt. „Lodowa kraina”. Przedstawienie teatralne zrealizowane na podstawie znanej bajki. Piękne królestwo skrywało swoją tajemnicę. Dwie siostry, niegdyś mocno ze sobą związane, żyły daleko od siebie. Bajka przeniosła najmłodszych widzów w niezwykły, magiczny świat lodu i śniegu. Pokazała, że prawdziwa miłość potrafi pokonać najcięższe mrozy i rozgrzać serca na nowo. Artyści angażowali małych widzów do aktywnego uczestnictwa w przedstawieniu, do wspólnego tańca, śpiewania oraz wypowiadania się.

Więcej w Galerii

 
Zimowe warsztaty dla DJ-ów

W dniach 17., 21. oraz 22.stycznia, odbyły się warsztaty, które poprowadził Damian Leszczyński, DJ z kilkunastoletnim stażem. Podczas nich zainteresowani zdobyli podstawową wiedzę z zakresu pracy DJ. Zajęcia miały charakter praktyczno-teoretyczny. Uczniowie mieli okazję zapoznać się i skorzystać z profesjonalnej DJskiej konsoli oraz sprzętu estradowego, w tym oświetleniowego. W takcie warsztatów miksowali własną muzykę, sterowali oświetleniem, uczyli się jak prawidłowo używać zestawu nagłośnieniowego, miksera estradowego oraz mikrofonu. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak zbudowane są utwory muzyczne, jakie gatunki muzyczne miksuje DJ, a także na jakie profesje można podzielić DJ-ów względem ich pracy. Poznali również sposoby na możliwość miksowania muzyki w warunkach domowych za pomocą dedykowanych programów i aplikacji. Na koniec ostatniego spotkania wszyscy uczestnicy zagrali wspólny set miksując kolejno po sobie wybraną przez siebie muzykę, jednocześnie wykorzystując wiedzę jaką zdobyli podczas warsztatów.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd na lodowisko

W dniu 20.12.2020r. dzieci i młodzież z terenu gminy Gidle wzięły udział w wyjeździe na lodowisko do Radomska. Celem wyjazdu było wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz hartowanie organizmu na świeżym powietrzu. W wyjeździe na łyżwy udział wzięło ponad 35 osób.

Więcej w Galerii

 
Ferie zimowe w świetlicy w Pławnie

W pierwszym tygodniu ferii  zimowych w świetlicy w Pławnie odbyły się rozgrywki tenisa stołowego, bilarda,Fifa 2020 oraz Turniej Gier planszowych: Chinczyk, dabble, conect, memory.

Zwycięzcy otrzymali w nagrodę słodycze.

 
Animacje z grupą KAMA

Kolejne spotkanie z animatorkami grupy Kama zgromadziło w Sali kameralnej GOK w Gidlach trzydziestoosobową grupę dzieciaków. Zorganizowano warsztaty decoupage, podczas których uczestnicy zajęć tworzyli dekoracyjne słoiki, które każde dziecko zabrało ze sobą na pamiątkę wspólnych zajęć. Nie zabrakło zabaw animacyjnych, wspólnego tańca i toru przeszkód.

Więcej w Galerii

 

 
Ferie z Lego

Cykl zajęć z robotyki w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach cieszy się ogromną popularnością. Podczas kolejnych warsztatów uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: do 8 lat, gdzie konstruowano smoki oraz powyżej 8 lat, gdzie konstruowano pojazdy. W warsztatach udział wzięło ponad trzydzieści osób.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 71