GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
"POCIĄG PAPIESKI"i z wizyta w Gidlach

Więcej w Galerii

 
Serce dla mamy

W ubiegłym tygodniu, w świetlicy w Ludwikowie, trwały zajęcia plastyczne, na których podopieczni wykonywali podarunki dla swoich mam. dzieci indywidualnie ozdabiały serca obite płótnem, aby 26 maja wręczyć je swoim  rodzicielkom.

 
Rawski Mityng Wokalny

 

25 maja w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbył się XVI Rawski Mityng Wokalny. W tegorocznym konkursie uczestniczyło 75 wykonawców z całej Polski. Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowała Marysia Markiewicz, która za swoją interpretację utworu „Jestem chora” otrzymała II miejsce. Gratulujemy!

 

 
Gminna Noc Świętojańska 2019r.

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza wystawców na Gminna Noc Świętojańska 22.06.2019r. Kontakt pod numerem tel. 034 3272 027 wew. 219.

 
Koncert Marysi Markiewicz na Zjeździe Food Trucków

5 maja był drugim dniem tegorocznego zjazdu Food Trucków w Radomsku. Podczas trwania imprezy z koncertem wystąpiła podopieczna GOK w Gidlach         Marysia Markiewicz. Utalentowana wokalistka z Gidel jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i zagranicznych oraz finalistką 10 edycji programu telewizyjnego Must be the Music. Zaprezentowany recital spotkał się z ciepłym przyjęciem zgromadzonej publiczności.  

 
Międzynarodowy festiwal Majowa Nutka z nagrodami

Tegoroczny finał Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka odbył się w Sali koncertowej Politechniki Częstochowskiej w dniach 4-6 maja 2019 roku. Przesłuchania kwalifikacyjne odbyły się w marcu bieżącego roku. Wszyscy podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach zakwalifikowali się do przesłuchań finałowych. Udział w nich wzięło 138 podmiotów wykonawczych z Polski, Ukrainy, Serbii, Rumunii, Estonii. Międzynarodowe jury przyznało następujące nagrody: Grand Prix festiwalu otrzymała Oliwia Kopiec, I miejsca otrzymali Wiktoria Śliskowska i Julia Walaszczyk, II miejsca II miejsce zajęły Nikola Kardas, III miejsce Amelia Grabarczyk, Michał Makowski i Julia Drożdżyńska, Złotą półnutkę otrzymały Katarzyna Utratny i Dominika Musiał, Srebrną półnutkę otrzymała Katarzyna Mariankowska i Laura Grabarczyk. Nagrodzonym gratulujemy!

Więcej w Galerii

 
Konkurs plastyczny " Baranek wielkanocny"

25 kwietnia 2019r. został rozstrzygnięty konkurs na "Baranka wielkanocnego", skierowany do wychowanków świetlic środowiskowych oraz członków Kółka Plastycznego, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością i zaangażowaniem. Spośród zgłoszonych prac poszczególne miejsca zajęli:

I miejsce - Marcin Zatoń, Jakub Zatoń, Maciej Rokita, Marcel Burda, Maja Bartnik, Maja Ciszek.

II miejsce - Malwina Kisła, Alicja Kacprowicz, Weronika Moś, Zofia Radaszewska, Julia Olejnikowska, Magdalena Kowalska.

III miejsce - Julia Krauze, Oliwia Bartnik, Wiktoria Bartnik, Dominika Sawicka, Zuzanna Bilecka, Nikola Kucharzewska, Patrycja Wojciechowska.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej w Galerii

 
Finał Konkursu Wokalnego „Na biało-czerwoną nutę”

25 kwietnia w Centrum Zajęć Pozaszkolnych w Łodzi odbył się koncert laureatów Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego „Na Biało-Czerwoną Nutę”. Spośród 149 uczestników konkursu przesłuchanych w dn. 8-10 kwietnia jury wyłoniło grupę nagrodzonych. Gminy Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowały podopieczne Studia Piosenki, których interpretacje piosenek patriotycznych zostały wysoko ocenione: I miejsce zajęła Emilia Rokita, III miejsce Dominika Musiał, wyróżnienia zdobyły Julia Drożdżyńska i Laura Grabarczyk. Laureatki otrzymały nagrody rzeczowe oraz zaświadczenia o przyznaniu dodatkowych punktów od Łódzkiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy !

Więcej w Galerii

 
Wystawa grafiki Pana Andrzeja Bańcerka

27 kwietnia , w sali kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, odbył się wernisaż prac plastycznych autorstwa lokalnego artysty. Andrzej Bańcerek żył w latach 1949 - 2018. Urodził się w Niesulowie, w domu Jana i Władysławy Frączyk, małżonków Bańcerków.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 67