GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

29.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - szkoły

31.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przedszkola

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Wizyta członków OSP z Pławna

W świetlicy w Pławnie  w dniu 14.12.2019r. gościli członkowie OSP Pławno. Podczas spotkania odbył się pokaz: kamery termowizyjnej, pokaz unieruchomienia rannego na noszach, wykład o zakresie działań OSP, o szkodliwości tlenku węgla i zabezpieczenia się przed nim. Dzieci otrzymały od strażaków ulotki i kredki.

Więcej w Galerii

 
Zajęcia bożonarodzeniowe w świetlicy w Pławnie

13 i 14 grudnia w świetlicy w Pławnie odbyły się zajęcia plastyczne, na których wykonano bożonarodzeniowe wianki na drzwi. Następnie odbyły się zajęcia kulinarne, na których podopieczni świetlicy ozdabiali pierniczki za pomocą cukrowych pisaków oraz posypki.

Więcej w Galerii

 

 
Zabawa andrzejkowa w świetlicy w Pławnie

29.11.2019r. w świetlicy w Pławnie odbyła się zabawa andrzejkowa. Uczestnicy zabawy tradycyjnie wróżyli sobie, co czeka ich w przyszłości, jak na imię będzie miała ich sympatia jaki zawód zdobędą, gdzie wyruszą w podróż. Przy ulubionych piosenkach wychowankowie świetlicy bawili się do godz. 21.00.

Więcej w Galerii

 
Zabawa andrzejkowa w świetlicy w Gowarzowie

W dniu 29.11.2019r. w świetlicy w Gowarzowie odbyła się zabawa andrzejkowa, w której udział wzięli wychowankowie świetlicy. Obecni, chcąc dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości, uczestniczyli w wielu przygotowanych wróżbach oraz zabawach. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Więcej w Galerii

 
"Złote talenty w Złotej Pradze"

W dniach 28-31.10.2019 roku odbył się XI Międzynarodowy Festiwal Młodych Talentów „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Republice Czeskiej. W festiwalu uczestniczyło 80 wykonawców w kategoriach: piosenka estradowa, piosenka ludowa, zespoły wokalne, wokalno-taneczne i taneczne. Wystąpili młodzi artyści z ośmiu państw europejskich: Czech, Estonii, Rumunii, Ukrainy, Serbii, Litwy, Rosji i Polski.

 
Renowacja szopki betlejemskiej

Dzieci i młodzież z sekcji plastycznych GOK pod kierunkiem instruktora p. Neli Plewińskiej wykonują renowację figurek, które ozdobią szopkę w Kościele parafialnym p.w. NMP Bolesnej w Gidlach. Zaangażowanie młodych artystów w prace nad figurkami jest elementem współpracy z kościołem parafialnym oraz możliwością poznania nowych technik plastycznych .

Więcej w Galerii

 
Zajęcia plastyczne w świetlicy w Gowarzowie

 

Wychowankowie świetlicy z Gowarzowa wzięli udział w zajęciach plastycznych „Dmuchawce”. Poznanie nowej techniki malarskiej sprawiło młodym artystom wiele radości.

Więcej w Galerii

 
Patriotycznie w GOK-u w Gidlach

 

Już po raz jedenasty w Sali kameralnej GOK w Gidlach odbył się Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Pamięć w pieśniach żyje”. Tegoroczna edycja festiwalu cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród młodych wokalistów. W dn. 7 listopada w przesłuchaniach konkursowych udział wzięło 50 wykonawców w trzech kategoriach wiekowych. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić:

 
Warsztaty rękodzieła w świetlicy w Gowarzowie

 

 

W świetlicy w Gowarzowie odbyły się warsztaty plastyczne „Jesienne bukiety”. Dzieci i młodzież – wychowankowie świetlicy wykonywali ozdobne bukiety z wykorzystaniem jesiennych liści. Wykonane prace ozdobią salę świetlicy w Gowarzowie.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 70