GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Międzynarodowy festiwal Majowa Nutka z nagrodami

Tegoroczny finał Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka odbył się w Sali koncertowej Politechniki Częstochowskiej w dniach 4-6 maja 2019 roku. Przesłuchania kwalifikacyjne odbyły się w marcu bieżącego roku. Wszyscy podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach zakwalifikowali się do przesłuchań finałowych. Udział w nich wzięło 138 podmiotów wykonawczych z Polski, Ukrainy, Serbii, Rumunii, Estonii. Międzynarodowe jury przyznało następujące nagrody: Grand Prix festiwalu otrzymała Oliwia Kopiec, I miejsca otrzymali Wiktoria Śliskowska i Julia Walaszczyk, II miejsca II miejsce zajęły Nikola Kardas, III miejsce Amelia Grabarczyk, Michał Makowski i Julia Drożdżyńska, Złotą półnutkę otrzymały Katarzyna Utratny i Dominika Musiał, Srebrną półnutkę otrzymała Katarzyna Mariankowska i Laura Grabarczyk. Nagrodzonym gratulujemy!

Więcej w Galerii

 
Konkurs plastyczny " Baranek wielkanocny"

25 kwietnia 2019r. został rozstrzygnięty konkurs na "Baranka wielkanocnego", skierowany do wychowanków świetlic środowiskowych oraz członków Kółka Plastycznego, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością i zaangażowaniem. Spośród zgłoszonych prac poszczególne miejsca zajęli:

I miejsce - Marcin Zatoń, Jakub Zatoń, Maciej Rokita, Marcel Burda, Maja Bartnik, Maja Ciszek.

II miejsce - Malwina Kisła, Alicja Kacprowicz, Weronika Moś, Zofia Radaszewska, Julia Olejnikowska, Magdalena Kowalska.

III miejsce - Julia Krauze, Oliwia Bartnik, Wiktoria Bartnik, Dominika Sawicka, Zuzanna Bilecka, Nikola Kucharzewska, Patrycja Wojciechowska.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej w Galerii

 
Finał Konkursu Wokalnego „Na biało-czerwoną nutę”

25 kwietnia w Centrum Zajęć Pozaszkolnych w Łodzi odbył się koncert laureatów Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego „Na Biało-Czerwoną Nutę”. Spośród 149 uczestników konkursu przesłuchanych w dn. 8-10 kwietnia jury wyłoniło grupę nagrodzonych. Gminy Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowały podopieczne Studia Piosenki, których interpretacje piosenek patriotycznych zostały wysoko ocenione: I miejsce zajęła Emilia Rokita, III miejsce Dominika Musiał, wyróżnienia zdobyły Julia Drożdżyńska i Laura Grabarczyk. Laureatki otrzymały nagrody rzeczowe oraz zaświadczenia o przyznaniu dodatkowych punktów od Łódzkiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy !

Więcej w Galerii

 
Wystawa grafiki Pana Andrzeja Bańcerka

27 kwietnia , w sali kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, odbył się wernisaż prac plastycznych autorstwa lokalnego artysty. Andrzej Bańcerek żył w latach 1949 - 2018. Urodził się w Niesulowie, w domu Jana i Władysławy Frączyk, małżonków Bańcerków.

 
Wystawa prac graficznych

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na wystawę grafiki autorstwa Pana Andrzeja Bańcerka, która odbędzie się  w dniu 27.04.2019r. o godz. 11.00 w sali kameralnej GOK w Gidlach. Podczas wystawy odbędzie się krótki koncert podopiecznych studia wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach.

 
Życzenia świąteczne

Niech Zmartwychwstały Chrystus zsyła łaski i wnosi szczęście

w każdy kolejny dzień.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt

Zmartwychwstania Pańskiego,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja"

życzą

Dyrekcja i pracownicy

GOK w Gidlach

 
Wielkanocne zajęcia plastyczne w świetlicy w Pławnie

9 kwietnia w świetlicy w Pławnie odbyły się wielkanocne zajęcia plastyczne. Dzieci ozdabiały styropianowe jajka ( cekinami, wstążkami, naklejkami ) , zajączki i kurczaki. Prace te będą dekoracją na wielkanocnym stole.

Więcej w Galerii

 

 
Festiwal „Na Biało- Czerwoną Nutę”

Centrum Zajęć Pozaszkolnych SOPOCKA w Łodzi wraz z Kuratorium Oświaty jest organizatorem III Wojewódzkiego Konkursu „Piosenek i Pieśni Patriotycznych na Biało-Czerwoną Nutę”. Ponad 150 uczestników zaprezentuje swoje interpretacje piosenek patriotycznych podczas trzech dni trwania przesłuchań konkursowych. Jury wyłoni spośród nich grono finalistów, którzy 25 kwietnia walczyć będą o tytuł laureata i nagrody rzeczowe. Każda z placówek mogła zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie dwie osoby w każdej kategorii. Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowały w kat. szkoły podstawowe: Laura Grabarczyk i Julia Drożdżyńska, w kat. szkoły gimnazjalne: Emilia Rokita oraz Dominika Musiał. Jeśli nasze wokalistki zakwalifikują się do finału konkursu w dn.25 kwietnia wezmą udział w koncercie laureatów i powalczą o nagrody.

Więcej w Galerii

 
Wielkanocne warsztaty plastyczne

9 kwietnia w świetlicy w Ludwikowie  odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne z udziałem podopiecznych ze świetlicy w Gowarzowie. Wychowankowie wykonywali z kolorowych pianek ozdoby związane ze świętami wielkanocnymi. - pisanki, króliczki i kurczaki oraz kolorowali świąteczne ilustracje.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 66