GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. młodsza

 

wtorek godz. 14.30 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne Orkiestra Dęta

 

środa - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne - nauka gry na gitarze


piątek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. starsza

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Zajęcia wokalne

Kolejną propozycją spędzenia wolnego czasu podczas ferii dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Gidle były prowadzone przez Dyrektora GOK w Gidlach zajęcia wokalne. Uczestnicy warsztatów zdobyli wiedzę i umiejętności niezbędne do doskonalenia i rozwijania swojego talentu wokalnego. Wspólne ćwiczenia emisyjne, oddechowe i artykulacyjne pozwoliły doskonalić warsztat wokalny oraz uzyskać niezbędną do dalszego rozwoju wiedzę.

 
Warsztaty plastyczne

Podczas warsztatów plastycznych z instruktorem GOK p. Nelą Plewińską grupa ponad trzydziestu dzieciaków tworzyła unikatowe dzieła z masy papierowej i gipsu. Ozdobione dowolną techniką wazony będą z pewnością doskonałą pamiątką wspólnie spędzonego czasu podczas zajęć plastycznych.

Więcej w Galerii

 
Animacje i zabawy dla dzieci

W zabawach animacyjnych z grupą Kama organizowanych w drugi dzień ferii w GOKu udział wzięła grupa ponad trzydziestu osób. Podczas zabawy dzieci stworzyły niepowtarzalne figurki gipsowe, które następnie malowały i ozdabiały. Nie zabrakło także malowania twarzy, wspólnej zabawy z chustą Klanza oraz budowania wieży i tanecznych układów integrujących wszystkich uczestników zajęć.

 
Ferie w GOK rozpoczęte

Zainteresowanie tegoroczną ofertą zajęć feryjnych w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach przerosło nasze oczekiwania. Lista osób chętnych do wzięcia udziału w zajęciach wyjazdowych zapełniła się w ciągu kilku dni. Niestety, ze względu na ograniczoną ilość miejsc w autobusie mogliśmy zagwarantować jedynie 40 osobom udział w propozycjach wyjazdowych. Za to podczas zajęć organizowanych w siedzibie GOK-u ograniczeń nie było. Stąd w zajęciach robotyki, animacjach, warsztatach plastycznych i wokalnych udział wzięła rekordowa liczba osób. Ferie rozpoczęliśmy warsztatami z robotyki z Lego Mindstorms EV3 oraz Lego WeDo 2.0. Konstruowanie pojazdów i robotów okazało się wspaniałą rozrywką dla ponad czterdziestoosobowej grupy uczestników.

 
INTERSHOW 2020

 

Nowy 2020 Rok dla wokalistów ze Studia Piosenki GOK w Gidlach rozpoczął się wspaniale. W dn.5-9.01.2020r w Nowym Targu odbył się XVIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „INTER SHOW 2020”. W tym roku udział w festiwalu wzięło 9 państw z Europy i Azji. We wszystkich kategoriach wokalnych w konkursie startowało 120 uczestników. Międzynarodowe Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało:

 
Ferie zimowe 2020r. w GOK w Gidlach

 

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na

DARMOWE FERIE ZIMOWE – 2020 r.

I Tydzień

poniedziałek- Robotyka warsztaty z Lego Mindstorms EV3 oraz LegoWeDo 2.0 godz. 10.00 -12.00 sala kameralna GOK Gidle

wtorek- Animacje i zabawy z grupą Kama – warsztaty gipsowe oraz wspólne zabawy (np. malowanie twarzy) godz. 11.00 – 13.00 sala kameralna GOK Gidle

środa- Warsztaty plastyczne godz. 10.00 – 12.00 sala plastyczna GOK Gidle

Warsztaty wokalne godz. 12.00 – 14.00 sala kameralna GOK Gidle

czwartek- Robotyka warsztaty z Lego Mindstorms EV3 oraz LegoWeDo 2.0 godz. 10.00 -12.00 sala kameralna GOK Gidle

- Animacje i zabawy z grupą „Kama” – warsztaty decoupage oraz wspólne zabawy (np. modelowanie balonów) godz. 13.00 – 15.00 sala kameralna GOK Gidle

piątek- Kurs, szkolenie i warsztaty dla DJ-ów godz. 11.00 – 13.00 sala kameralna GOK Gidle

 
Studio Piosenki GOK Gidle nagrodzone w Rydze

W dniach 11-14 grudnia w stolicy Łotwy - Rydze odbył się Międzynarodowy Festiwal „Riga Symphony”. W tym prestiżowym festiwalu zmierzyło się ponad 200 wykonawców z 24 krajów z całego świata z min. Rosji, Litwy, Kuby, USA, Azerbejdżanu, Malty, Kazachstanu, Gruzji, Portugalii, Rumunii, Bułgarii, Łotwy, Izraela, Mołdawii, Ukrainy, Republiki Czeskiej, Estonii, Szwajcarii, Białorusi, Włoch, Macedonii i Polski. Studio Piosenki GOK w Gidlach wraz z opiekunem p. Violettą Ojrzyńską reprezentowało Polskę jako jedyna delegacja z naszego kraju.

 
Wizyta członków OSP z Pławna

W świetlicy w Pławnie  w dniu 14.12.2019r. gościli członkowie OSP Pławno. Podczas spotkania odbył się pokaz: kamery termowizyjnej, pokaz unieruchomienia rannego na noszach, wykład o zakresie działań OSP, o szkodliwości tlenku węgla i zabezpieczenia się przed nim. Dzieci otrzymały od strażaków ulotki i kredki.

Więcej w Galerii

 
Zajęcia bożonarodzeniowe w świetlicy w Pławnie

13 i 14 grudnia w świetlicy w Pławnie odbyły się zajęcia plastyczne, na których wykonano bożonarodzeniowe wianki na drzwi. Następnie odbyły się zajęcia kulinarne, na których podopieczni świetlicy ozdabiali pierniczki za pomocą cukrowych pisaków oraz posypki.

Więcej w Galerii

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 71