GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

29.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - szkoły

31.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przedszkola

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Sukcesy Studia Piosenki w Estonii

W dniach 31.09-03.10.2019 w miejscowości Parnawa w Estonii odbył się Międzynarodowy Festiwal Piosenki Golden Rose. Polskę reprezentowali na tym festiwalu podopieczni Studia Piosenki z Gidel. Wśród uczestników z Rumunii, Rosji, Łotwy, Litwy, Estonii, Ukrainy i Polski nasi reprezentanci zaprezentowali się wyjątkowo, stąd międzynarodowe jury przyznało nam wysokie nagrody: Laureatem I miejsca został Michał Makowski, laureatką III miejsca została Dominika Musiał, dyplomy I miejsca otrzymały Emili8a Rokita i Laura Grabarczyk, III miejsce wyśpiewała Julia Drożdżyńska, a wyróżnienie Nagrodą Specjalną festiwalu otrzymała Wiktoria Śliskowska. Grupa z GOK w Gidlach otrzymała także zaproszenia na festiwale na Łotwie, Ukrainie, Rosji, Rumunii i Czarnogóry. W gronie członków międzynarodowego jury zasiadała dyrektor GOK p. Violetta Ojrzyńska.Wszystkim nagrodzonym i instruktorowi gratulujemy!

Więcej w Galerii

 

 
Zapraszamy na koncert "Pamięć zaklęta w nutach"

Więcej w Galerii

 
Wokaliści GOK w Gidlach nagrodzeni w Gdyni

 

Już po raz szósty w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni zabrzmiały głosy utalentowanych solistów iż zespołów wokalnych podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open. Festiwal miał charakter konkursu, w którym udział wzięło ponad 400 uczestników w wieku od 3 do 25 lat.

 
Dyskoteka Wakacyjna w świetlicy w Pławnie

16 sierpnia w świetlicy w Pławnie odbyła się dyskoteka wakacyjna. Młodzież tańczyła przy dźwiękach ulubionych piosenek od godz. 16.00 do 21.00. Podczas zabawy uczestnicy brali udział w konkursie tańca. Osoby wyróżnione przez jury otrzymały słodycze.

 
Wycieczka do Żarek

29 sierpnia odbyła się wycieczka do Żarek, na której dzieci z terenu Gminy Gidle mogły zwiedzić Muzeum Dawnych Rzemiosł mieszczące się w blisko stuletnim młynie elektrycznym. Obiekt został zaprojektowany jako interaktywne muzeum - rodzaj parku technicznego, gdzie nowoczesność łączy się z tradycją, a zabawa z nauką. Zwiedzający mogli poznać historię pięciu różnych rzemiosł obecnych od wieków w Żarkach, takich jak młynarstwo, piekarstwo, szewstwo, bednarstwo oraz kołodziejstwo. Całość uzupełniły multimedialne prezentacje przedstawiające losy miasteczka. dzieci mogły samodzielnie wykonywać drobne prace związane z rzemiosłami. Po zwiedzaniu Starego Młyna udaliśmy się do zagrody Edukacyjnej Maciejówka, gdzie przeprowadzone zostały warsztaty Quest - wyprawa do lasu z mapą, podczas której uczestnicy wycieczki poprzez rozwiązywanie zadań mieli odnaleźć ukrytą skrzynię w " lisiej jamie". Wyjazd dostarczył wielu emocji i radości uwzględniając przy tym aspekt edukacyjny.

 
Turniej gier planszowych

27 sierpnia, w ramach Letniego wypoczynku, w świetlicy w Gowarzowie odbył się turniej gier planszowych. W poszczególnych rozgrywkach następujące miejsca zajęli:

"Chińczyk"

1 miejsce - Maja Rębisz

2 miejsce - Alicja Kacprowicz

3 miejsce - Maksymilian Skibiński

"Dobble"

! miejsce - Weronika Moś

2 miejsce - Ewa Zjawiona

3 miejsce -Julia Olejnikowska

 
Wycieczka do Ogrodzieńca

W dniu 08.08.2019 r. w ramach programu Letniego Wypoczynku, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach, odbyła się wycieczka do Ogrodzieńca. Udział w niej wzięło 37 dzieci z terenu Gminy Gidle. Wycieczkę rozpoczęto w Parku Rozrywki przy placu zamkowym.  Następnie dzieci zwiedzały Park Miniatur, w którym można zobaczyć rekonstrukcje wszystkich zamków na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej oraz repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza. Po Parku Miniatur przyszedł czas na odwiedziny w Domu Legend i Strachów, gdzie wszyscy przenieśli się w świat baśni oraz legend. Wycieczka minęła w miłej, przyjaznej i sympatycznej atmosferze.

 
Dzień Malucha w Pławnie

4 sierpnia bieżącego roku w godzinach popołudniowych przy współpracy z Radą Sołecką oraz Radnymi z Pławna, odbyła się impreza przeznaczona dla najmłodszych pt. "Dzień Malucha". Całość rozpoczął występ wychowanków z Publicznego Przedszkola w Pławnie, następnie odbył się pokaz tańca w wykonaniu Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, po nim koncert podopiecznych Studia Wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Na zakończenie dzieci brały udział w zabawach przygotowanych przez animatorów z grupy " Kama". Na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek.

 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego

31 lipca, w świetlicy na Ludwikowie, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego, w którym , po zaciętej rywalizacji, poszczególne miejsca zajęli:

Klasy III - V kategoria mieszana

1 miejsce - Dawid Nocuń

2 miejsce - Dagmara Pioruńska

3 miejsce - Ewa Zjawiona

 

Klasy VI - VIII kategoria chłopców

1 miejsce - Dawid Bańcerek

2 miejsce - Beniamin Zatoń

3 miejsce - Bartek Baran

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 70