GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Warsztaty tańca nowoczesnego

Kolejny dzień ferii już za nami. Dziś, przed południem, odbyły się zajęcia tańca nowoczesnego, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Uczestnicy, w ciągu godziny, sumiennie uczyli się układu tanecznego do utworu pt. " Ewrybody Dance Now". Aktywne spędzenie wolnego czasu sprawiło, że dzieci choć zmęczone, zadowolone udały się do domów.

Więcej w Galerii

 
Rozpoczęcie ferii zimowych

11 lutego w ramach ferii zimowych, rozpoczęły się zajęcia dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Gidle zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach. O godz. 10.00 odbyły się warsztaty plastyczne, na których podopieczni wykonywali serca oraz lampiony walentynkowe. Następnie wszyscy brali udział w rozgrywkach planszowych. Po południu zaś Przeprowadzone zostały zajęcia fitness na trampolinach. Wysoka frekwencja oraz zainteresowanie uczestników sprawiły, że całość upłynęła w wesołej i sympatycznej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
MARYSIA MARKIEWICZ GOŚCIEM SPECJALNYM W LONDYNIE

 

W dniach 26-27 stycznia podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach Marysia Markiewicz brała udział w Pierwszym Polonijnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jest taki dzień” w Londynie. Marysia była gościem specjalnym, jednym z jurorów a także prowadziła warsztaty dla dzieciaków. Festiwal odbył się w tym roku po raz pierwszy i wzbudził on ogromne zainteresowanie i rozgłos. Dla Marysi były to nowe doświadczenia, a także niezapomniane emocje i możliwość poznania wielu wspaniałych osób.
Więcej w Galerii
 
Koncert laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

 

W niedzielę 27 stycznia w kościele parafialnym Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Gidlach odbył się koncert laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, organizowany przez GOK w Gidlach. Przesłuchania konkursowe odbyły się w siedzibie GOK 23 stycznia i wzięło w nich udział 44 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Wyniki obrad jury zaprezentowano podczas koncertu galowego, gdzie Wójt Gminy Gidle p. Lech Bugaj oraz przewodniczący Rady Gminy w Gidlach p. Leszek Kucharski wręczyli nagrodzonym młodym wokalistom statuetki oraz dyplomy. Galę festiwalową prowadziła dyrektor GOK w Gidlach p. Violetta Ojrzyńska.

 
XIII Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

 

W dniu 23.01.2019 r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach odbyły się przesłuchania do XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Udział wzięło 44 uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Osoby, które zdobędą pierwsze III miejsce będą miały okazję zaśpiewać w koncercie laureatów, który odbędzie się w kościele parafialnym Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Gidlach w dniu 27.01.2019 r.

 

 
Ferie zimowe GOK Gidle

 

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie

 

zaprasza na

 

FERIE ZIMOWE – 2019 r.

 

I Tydzień

poniedziałek- Warsztaty plastyczne (walentynkowe inspiracje ) godz. 10.00, - Zajęcia fitness na trampolinach godz. 13.00

wtorek- Zajęcia „ Taniec nowoczesny” godz. 11.00

środa- Gminny Turniej Tenisa Stołowego – godz. 10.00 ( świetlica w Ludwikowie )

czwartek- Wyjazd na lodowisko gr. młodsza. - godz. 12.00 zbiórka godz. 11.15 przy budynku GOK Gidle (ZAPISY)

piątek- Teatrzyk z Krakowa „PRZYGODY PIPI SKARPETKI”- godz. 09.30, Zajęcia „Taniec nowoczesny” godz.11.30, Zajęcia fitness na trampolinach godz. 13.00

II Tydzień

poniedziałek- Warsztaty plastyczne (walentynkowe inspiracje cz. II ) godz. 10.00, - Zajęcia fitness na trampolinach godz. 13.00

wtorek- Wyjazd do kina MDK Radomsko - (ZAPISY), Zajęcia „Taniec nowoczesny” godz. 10.00

środa- Wyjazd na ściankę wspinaczkową Radomsko. godz. 10.00 zbiórka godz. 09.15 przy budynku GOK (ZAPISY), Zajęcia „ Taniec nowoczesny” godz. 13.00

czwartek- Warsztaty wokalne – zimowe interpretacje godz. 10.00 , Teatrzyk artystów z Krakowa KRAK- ART – „ SKRZAT KITELITURY” - godz. 14.30

piątek- Wyjazd na lodowisko gr. starsza godz. 11.00 zbiórka godz. 10.15 przy budynku GOK Gidle, Zajęcia fitness na trampolinach godz. 13.00

Zapisy w GOK Gidle, tel. 034 3272 027 wew. (219).

 

Wszystkie zajęcia darmowe !!!

 

 
Koncert Laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na Koncert laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek , który odbędzie się w dniu 27.01.2019r. w Kościele Parafialnym Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Gidlach - Kartuzy o godz. 15.00.

 
Lista Laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Gidle 2019r.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach informuje, że koncert laureatów odbędzie się w dniu 27.01.2019 r. w Kościele Parafialnym Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Gidlach - Kartuzy o godz. 15.00. ( zmiana miejsca!!!) . Wszystkim uczestnikom koncertu galowego zostaną wręczone nagrody. O prezentację piosenki prosimy osoby nagrodzone. Osoby wyróżnione nie prezentują swoich utworów.

NAGRODZENI:

Anna Bilecka, Julia Normand, Jakub Sztuk, Klaudia Ociepa, Barbara Skórka, Maja Siemińska, Daria Szklakiewicz, Klara Plewińska, Kacper Basiński, Amelia Januszewska, Zuzanna Cudak, Nikola Kardas, Katarzyna Mariankowska, Marta Normand, Amelia Grabarczyk, Wiktoria Mazurek, Oliwia Bartnik, Martyna Snochowska, Emilia Rokita, Katarzyna Utratny, Klaudia Wilk, Laura Grabarczyk, Julia Drożdżyńska.

WYRÓŻNIENIA:

Patrycja Wojciechowska, Maciej Ojrzyński, Oliwia Siemińska, Roksana Szewczyk, Weronika Rachwalik.

 
Konkurs plastyczny „Świat dobrych aniołów”

 

W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji konkursu „Świat Dobrych Aniołów”.

W konkursie udział wzięło 139 uczniów z 20 szkół z powiatu radomszczańskiego. Konkurs przeprowadzany był w  kategoriach: plastyczny- rysunek, plastyczny – praca przestrzenna, fotograficzny, prezentacja multimedialna, literacki – wiersze, literacki – opowiadanie, fryzjerski. Celem organizowania konkursu jest rozwijanie uzdolnień literackich i artystycznych młodzieży oraz uwrażliwienie ich na piękno, a także propagowanie działalności charytatywnej. W tym roku najlepsze prace plastyczne zostały przekazane na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 63