GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Wystawa prac graficznych

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na wystawę grafiki autorstwa Pana Andrzeja Bańcerka, która odbędzie się  w dniu 27.04.2019r. o godz. 11.00 w sali kameralnej GOK w Gidlach. Podczas wystawy odbędzie się krótki koncert podopiecznych studia wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach.

 
Życzenia świąteczne

Niech Zmartwychwstały Chrystus zsyła łaski i wnosi szczęście

w każdy kolejny dzień.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt

Zmartwychwstania Pańskiego,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja"

życzą

Dyrekcja i pracownicy

GOK w Gidlach

 
Wielkanocne zajęcia plastyczne w świetlicy w Pławnie

9 kwietnia w świetlicy w Pławnie odbyły się wielkanocne zajęcia plastyczne. Dzieci ozdabiały styropianowe jajka ( cekinami, wstążkami, naklejkami ) , zajączki i kurczaki. Prace te będą dekoracją na wielkanocnym stole.

Więcej w Galerii

 

 
Festiwal „Na Biało- Czerwoną Nutę”

Centrum Zajęć Pozaszkolnych SOPOCKA w Łodzi wraz z Kuratorium Oświaty jest organizatorem III Wojewódzkiego Konkursu „Piosenek i Pieśni Patriotycznych na Biało-Czerwoną Nutę”. Ponad 150 uczestników zaprezentuje swoje interpretacje piosenek patriotycznych podczas trzech dni trwania przesłuchań konkursowych. Jury wyłoni spośród nich grono finalistów, którzy 25 kwietnia walczyć będą o tytuł laureata i nagrody rzeczowe. Każda z placówek mogła zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie dwie osoby w każdej kategorii. Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowały w kat. szkoły podstawowe: Laura Grabarczyk i Julia Drożdżyńska, w kat. szkoły gimnazjalne: Emilia Rokita oraz Dominika Musiał. Jeśli nasze wokalistki zakwalifikują się do finału konkursu w dn.25 kwietnia wezmą udział w koncercie laureatów i powalczą o nagrody.

Więcej w Galerii

 
Wielkanocne warsztaty plastyczne

9 kwietnia w świetlicy w Ludwikowie  odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne z udziałem podopiecznych ze świetlicy w Gowarzowie. Wychowankowie wykonywali z kolorowych pianek ozdoby związane ze świętami wielkanocnymi. - pisanki, króliczki i kurczaki oraz kolorowali świąteczne ilustracje.

Więcej w Galerii

 
Nagroda „Człowiek Roku 2018” dla Dyrektora GOK w Gidlach

 

Uroczysta gala w łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zakończyła najnowszą edycję plebiscytu Człowiek Roku 2018. Plebiscyt Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego oraz Naszego Miasta rozgrywany był w czterech kategoriach: samorządność i społeczność lokalna, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz kultura. Tegoroczna edycja plebiscytu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem: wzięło w nim udział prawie tysiąc osób z naszego województwa.

 
Festiwal Złoty Mikrofon w Opocznie

W piątek, 29 marca, w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Złoty

mikrofon". Na sali widowiskowej w przesłuchaniach konkursowych wzięło udział ponad 100 młodych wokalistów z całej Polski, którzy reprezentowali między

innymi: Konin, Kraków, Lublin i Warszawę. Nie zabrakło też silnej reprezentacji ze Studia Piosenki GOK w Gidlach.. O najwyższe miejsca na muzycznym

podium oraz o nagrodę główną GRAND PRIX i statuetkę "Złotego mikrofonu" wokaliści walczyli w czterech kategoriach wiekowych - kat. klasy I-III, kat.

klasy IV-VI, kat. klasy VII-VIII i gimnazjum oraz kat. licealiści i dorośli do 26 lat.

 
Regulamin konkursu na " BARANKA WIELKANOCNEGO"

 

REGULAMIN KONKURSU NA

BARANKA WIELKANOCNEGO”

 

Organizator Konkursu: - Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

Celem konkursu:

 

- Kultywowanie Wielkanocnej tradycji, obrzędów ludowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi-rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży-zainteresowanie rekodziełem ludowym- promowanie młodych talentów plastycznych-rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci i młodzieży-poznawanie różnorodnych tradycyjnych wzorców, motywówzdobniczych i technik -plastycznych w zależności od regionu ich pochodzenia

Zasady uczestnictwa:

 
Pożegnanie zimy w świetlicy w Pławnie

23 marca, w piękny, słoneczny dzień, wychowankowie świetlicy z Pławna uczestniczyli w tradycyjnym obrzędzie "pożegnania zimy - powitania wiosny". Z marzanną wyruszyliśmy nad rzekę gdzie w rozpalonym ognisku spłonęła Zimowa Panna. Następnie piekliśmy kiełbaski i chętnie braliśmy udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 67