GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. młodsza

 

wtorek godz. 14.30 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne Orkiestra Dęta

 

środa - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne - nauka gry na gitarze


piątek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. starsza

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Wokaliści GOK w Gidlach nagrodzeni w Gdyni

 

Już po raz szósty w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni zabrzmiały głosy utalentowanych solistów iż zespołów wokalnych podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia Open. Festiwal miał charakter konkursu, w którym udział wzięło ponad 400 uczestników w wieku od 3 do 25 lat.

 
Dyskoteka Wakacyjna w świetlicy w Pławnie

16 sierpnia w świetlicy w Pławnie odbyła się dyskoteka wakacyjna. Młodzież tańczyła przy dźwiękach ulubionych piosenek od godz. 16.00 do 21.00. Podczas zabawy uczestnicy brali udział w konkursie tańca. Osoby wyróżnione przez jury otrzymały słodycze.

 
Wycieczka do Żarek

29 sierpnia odbyła się wycieczka do Żarek, na której dzieci z terenu Gminy Gidle mogły zwiedzić Muzeum Dawnych Rzemiosł mieszczące się w blisko stuletnim młynie elektrycznym. Obiekt został zaprojektowany jako interaktywne muzeum - rodzaj parku technicznego, gdzie nowoczesność łączy się z tradycją, a zabawa z nauką. Zwiedzający mogli poznać historię pięciu różnych rzemiosł obecnych od wieków w Żarkach, takich jak młynarstwo, piekarstwo, szewstwo, bednarstwo oraz kołodziejstwo. Całość uzupełniły multimedialne prezentacje przedstawiające losy miasteczka. dzieci mogły samodzielnie wykonywać drobne prace związane z rzemiosłami. Po zwiedzaniu Starego Młyna udaliśmy się do zagrody Edukacyjnej Maciejówka, gdzie przeprowadzone zostały warsztaty Quest - wyprawa do lasu z mapą, podczas której uczestnicy wycieczki poprzez rozwiązywanie zadań mieli odnaleźć ukrytą skrzynię w " lisiej jamie". Wyjazd dostarczył wielu emocji i radości uwzględniając przy tym aspekt edukacyjny.

 
Turniej gier planszowych

27 sierpnia, w ramach Letniego wypoczynku, w świetlicy w Gowarzowie odbył się turniej gier planszowych. W poszczególnych rozgrywkach następujące miejsca zajęli:

"Chińczyk"

1 miejsce - Maja Rębisz

2 miejsce - Alicja Kacprowicz

3 miejsce - Maksymilian Skibiński

"Dobble"

! miejsce - Weronika Moś

2 miejsce - Ewa Zjawiona

3 miejsce -Julia Olejnikowska

 
Wycieczka do Ogrodzieńca

W dniu 08.08.2019 r. w ramach programu Letniego Wypoczynku, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach, odbyła się wycieczka do Ogrodzieńca. Udział w niej wzięło 37 dzieci z terenu Gminy Gidle. Wycieczkę rozpoczęto w Parku Rozrywki przy placu zamkowym.  Następnie dzieci zwiedzały Park Miniatur, w którym można zobaczyć rekonstrukcje wszystkich zamków na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej oraz repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza. Po Parku Miniatur przyszedł czas na odwiedziny w Domu Legend i Strachów, gdzie wszyscy przenieśli się w świat baśni oraz legend. Wycieczka minęła w miłej, przyjaznej i sympatycznej atmosferze.

 
Dzień Malucha w Pławnie

4 sierpnia bieżącego roku w godzinach popołudniowych przy współpracy z Radą Sołecką oraz Radnymi z Pławna, odbyła się impreza przeznaczona dla najmłodszych pt. "Dzień Malucha". Całość rozpoczął występ wychowanków z Publicznego Przedszkola w Pławnie, następnie odbył się pokaz tańca w wykonaniu Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, po nim koncert podopiecznych Studia Wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Na zakończenie dzieci brały udział w zabawach przygotowanych przez animatorów z grupy " Kama". Na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek.

 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego

31 lipca, w świetlicy na Ludwikowie, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego, w którym , po zaciętej rywalizacji, poszczególne miejsca zajęli:

Klasy III - V kategoria mieszana

1 miejsce - Dawid Nocuń

2 miejsce - Dagmara Pioruńska

3 miejsce - Ewa Zjawiona

 

Klasy VI - VIII kategoria chłopców

1 miejsce - Dawid Bańcerek

2 miejsce - Beniamin Zatoń

3 miejsce - Bartek Baran

 
Ognisko w świetlicy w Gowarzowie

26 lipca w świetlicy w Gowarzowie odbyło się ognisko, na którym byli również podopieczni świetlicy w Ludwikowie. Dzień na świeżym powietrzu upłynął pod znakiem zabaw i gier sportowych, takich jak piłka nożna, hula - hop, siatkówka czy zabawa w chowanego. Całość przebiegła w radosnej i sympatycznej atmosferze. Na wszystkich uczestników ogniska czekał drobny poczęstunek

 
" Czary Mary"- pokaz iluzjonisty

25 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się występ iluzjonisty Błażeja Stachury. Widzowie mogli obejrzeć zadziwiający i widowiskowy pokaz sceniczny z wykorzystaniem kart i monet, znikającą lub zmieniającą kolor chustą, łączeniem przeciętej liny w całość, znikającą wodą. Artysta wykazał się ponad to doskonałą umiejętnością zgadywania oraz przewidywania. Dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, dzięki czemu same na moment mogły się przenieść do świata iluzji. Pokaz zachwycił swoją nastrojowością, zadziwił efektami, wprowadzając miłą, wesołą, a także tajemniczą atmosferę spotkania.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 71