GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
1 dzień wiosny w świetlicy w Ludwikowie

21 marca wychowankowie świetlicy w Ludwikowie udali się na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Po powrocie dzieci wykonywały rysunki przedstawiające marzannę i wiosnę. Następnie brali udział w zabawach sportowych oraz quizie wiedzy o wiośnie. Na wszystkich uczestników zabawy czekały słodkie upominki.

Więcej w Galerii

 
Palenie i topienie marzanny w świetlicy w Gowarzowie

W dniu rozpoczęcia kalendarzowej wiosny, pożegnaliśmy symbolicznie zimę. Rozpoczęliśmy rozpaleniem małego ogniska i spaleniem marzanny. Następnie otworzyliśmy sezon grillowania z kiełbaskami z ogniska.

Więcej w Galerii

 
Przygotowania do powitania wiosny w świetlicy w Gowarzowie
Już w czwartek podopieczni świetlicy w Gowarzowie powitają Panią Wiosnę. O godzinie 17 wyruszymy "utopić" marzannę. W ten sposób pożegnamy Panią Zimę.  Następnie planujemy rozpalić ognisko z kiełbaskami. Tak rozpoczniemy sezon wiosenny.

 

 
Dzień Kobiet w świetlicy w Gowarzowie

8 marca w świetlicy w Gowarzowie odbył się Dzień Kobiet. Dzieci i młodzież brali udział w różnych zabawach miedzy innymi: gra w kręgle, konkurs rysunkowy " Być Kobietą" oraz studio kosmetyczne. Chłopcy wręczyli dziewczyną lizaki i przygotowali słodki poczęstunek.

Więcej w Galerii

 
Dzień Kobiet w świetlicy w Ludwikowie

Tradycyjnie już, jak co roku, w świetlicy w Ludwikowie obchodziliśmy uroczyście Dzień Kobiet. Chłopcy złożyli koleżanką życzenia i wręczyli kwiaty. Nie zabrakło również wspólnych gier i wesołych zabaw.

Więcej w Galerii

 
Dzień Kobiet w świetlicy w Pławnie

8 marca w świetlicy w Pławnie świętowaliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy składając życzenia wręczyli dziewczętom róże i czekoladki oraz odśpiewali " Sto lat". Następnie zasiedliśmy do poczęstunku. Były też tańce , śpiewy i konkursy. W wesołej atmosferze bawiliśmy się do godz. 21.00

Więcej w Galerii

 
Sukcesy na festiwalu „Joy of singing”

W minioną sobotę w Domu Kultury we Włoszczowie odbyła się XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of singing”. W konkursie rywalizowało około 100 wykonawców min. z Krakowa, Nowego Targu, Kielc, Lublina, Warszawy, Ostrowca Świętokrzyskiego. Grupa wokalistów GOK z Gidel została oceniona bardzo wysoko, mimo iż poziom scenicznych prezentacji był bardzo wysoki. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Marysia Markiewicz – II miejsce, Oliwia Kopiec II miejsce, Julia Walaszczyk II miejsce, Wiktoria Śliskowska oraz wyróżnienia Julia Drożdżyńska i Michał Makowski. Gratulujemy !

Więcej w Galerii

 
Konkurs Wokalny Mikrofon z sukcesami

 

W niedzielne popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Radomsku koncertem laureatów zakończyły się festiwalowe zmagania tegorocznego Konkursu Wokalnego Mikrofon 2019 pod patronatem Prezydenta miasta Radomsko. W trwających dwa dni przesłuchaniach wzięło udział ponad 120 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych. W piątek na scenie MDK prezentowali się wokaliści z klas I-III oraz IV-VI, sobotnie przesłuchania zgromadziły wykonawców z kategorii klas 7-8 i klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięli udział podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach, pracujący pod kierunkiem instruktora p. Violetty Ojrzyńskiej.

 
Julia w The Voice Kids TVP

 

 

23 lutego w budynku TVP w Warszawie odbył się finał II edycji talent show The Voice Kids. Wzięli w nim udział wszyscy uczestnicy kolejnych etapów programu. Wśród nich Julia Drożdżyńska – podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach. Julia kształci się pod okiem instruktora wokalnego p. Violetty Ojrzyńskiej od 3 lat. Reprezentuje naszą gminę na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych min. w Czechach i na Malcie. Bierze udział w imprezach organizowanych na terenie naszej gminy: piknikach, festynach, uroczystościach Złotych Godów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 67