GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Zabawa karnawałowa i tłusty czwartek

28 lutego w świetlicy w Gowarzowie odbyła się zabawa karnawałowa połączona z tłustym czwartkiem, w której udział brali także wychowankowie świetlicy w Ludwikowie. Dzieci bawiły się w " Kalambury, "Chodzi lisek koło drogi", "Mafię", " Karetę", Gorące krzesła", " Rodzinne wyjście do ZOO", "Pif - paf"'. Następnie odbyła się zabawa taneczna. Dla podopiecznych przygotowany został słodki poczęstunek. Całość upłynęła w wesołej i przyjemnej atmosferze. W imprezie uczestniczyło ok 20 osób.

Więcej w Galerii

 
Ferie zimowe w świetlicy w Pławnie

1 - Zajęcia plastyczne:

- wykonywanie kartek walentynkowych.

- wykonywanie masek karnawałowych.

2 - Zabawa karnawałowa dla dzieci i młodzieży ok 40 osób.

3 - Walentynki ( poczęstunek, historia Św. Walentego, rozdawanie kartek walentynkowych, chłopcy zakupili kilkadziesiąt balonów w kształcie serca wypełnionych helem), dyskoteka ok 45 osób.

4 - Rozgrywki gier zręcznościowych i planszowych, tenisa stołowego.

5 - Udział wychowanków świetlicy w zajęciach i wyjazdach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach.

Więcej w Galerii

 

 

 
Wyjazd na basen

Ostatni dzień ferii zimowych znów aktywny. Dziś odbył się wyjazd do Radomska na basen, gdzie prócz pływania, podopieczni mogli poznać podstawowe zasady ratownictwa medycznego w wodzie oraz korzystać ze wszystkich dostępnych sprzętów. Następnie przeprowadzone zostały zajęcia fitness na trampolinach. Łącznie udział wzięło 35 osób

Więcej w Galerii

 
Zajęcia tańca nowoczesnego oraz teatrzyk "Przygody Krecika"

W czwartek popołudniu przeprowadzone zostały, ostatnie już, zajęcia tańca nowoczesnego. Następnie po raz kolejny mogliśmy oglądać Teatrzyk artystów z Krakowa zatytułowany " Przygody Krecika ". Przedstawienie miało charakter interaktywny, więc na scenie, prócz artystów i dekoracji, pojawiły się także dzieci. Widzowie aktywnie włączyli się w opowiadaną historię tańcząc i wykonując przed sceną instrukcje bohaterów spektaklu. Główna postacią był tytułowy Krecik, któremu znudziło się mieszkanie we własnym, ciasnym i ciemnym kopcu. Ze względu na to , korzystając z propozycji innych zwierząt, odwiedzał ich mieszkania, próbując znaleźć w nich miejsce dla siebie. Okazało się jednak, że nigdzie nie jest tak dobrze, jak we własnym domu. Dzisiejsze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Uczestniczyło w nich ok 30 osób

Więcej w Galerii

 
Zimowe interpretacje piosenki

 

W czwartek 21 lutego w GOK w Gidlach odbyły się warsztaty wokalne prowadzone przez instruktora wokalnego p. Violettę Ojrzyńską. Na zajęcia składały się dwa moduły: szkoleniowy, podczas którego dzieci wykonywały ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne i ćwiczenia emisji głosu; oraz moduł interpretacji piosenki, gdzie każde dziecko doskonaliło umiejętności pracy z tekstem i wyrażanie emocji w piosence. Warsztaty z pewnością zaowocują pozyskaniem nowych umiejętności wokalnych, które w przyszłości przełożą się na kolejne sukcesy młodych adeptów sztuki wokalnej. W warsztatach wzięło udział 18 dzieci w wieku 6-17 lat.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd na ściankę wspinaczkową

20 lutego odbył się wyjazd do Radomska, gdzie uczestnicy ferii mieli zajęcia przeprowadzone w Hali Powiatowej. Do dyspozycji mieliśmy ściankę wspinaczkową oraz atrakcje na sali ćwiczeń - zabawy klockami, ćwiczenia na materacach i workach bokserskich. Następnie odbyły się kolejne już zajęcia taneczne. W dzisiejszym aktywnym dniu udział wzięło 40 osób.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd do kina MDK Radomsko

W dniu 19.02.2019r. Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zorganizował wyjazd do kona na bajkę "Co w trawie piszczy". Bajka przedstawia historię Pasikonika Tonika, który jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

Więcej w Galerii

 
Zakończenie warsztatów "Inspiracje walentynkowe"

Pierwszy dzień drugiego tygodnia ferii już za nami. Dziś ponownie odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieci kończyły swoje prace walnentynkowe. Następnie przeprowadzone zostały, cieszące się dużym zainteresowaniem,zajęcia fitness na trampolinach.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd do kina !!!

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach informuje , że wyjazd do kina odbędzie się w dniu 19.02.2019r. Zbiórka zapisanych osób odbędzie się spod budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach o godz. 9.30.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 67