GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koncert Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na Koncert Laureatów XI Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się 29.01.2017r. o godz. 15.00 w Bazylice Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Gidlach. Zapraszamy

Plakat

 
Gminny turniej tenisa stołowego

Jak co roku podczas ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zorganizował " GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO". Uczestników nie brakowało. Dzieci i młodzież z terenu gminy Gidle zostały podzielone na trzy kategorie. W turnieju udział brali zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Nie zabrakło również młodzieży ze szkół średnich. Wyniki :

Dzieci klas I-III

1 miejsce - Norbert Zatoń

2 miejsce - Oliwia Bartnik

3 miejsce - Julia Olejnikowska

 

Dziewczęta kl. IV - VI

1 miejsce - Małgorzata Siemińska

2 miejsce - Patrycja Wojciechowska

 

Dziewczęta kl. I - III Gimnazjum

1 miejsce - Natalia Karbownik

2 miejsce - Wiktoria Olborska

3 miejsce - Mariola Dawid

 

Dziewczęta kat. Ponadgimnazjalna

1 miejsce - Sylwia Ścisły

2 miejsce - Magdalena Tarnowska

 

Chłopcy kl. I - III Gimnazjum

1 miejsce - Sebastian Ociepa

2 miejsce - Jakub Motyl

3 miejsce - Jakub Budziałowski

 

Chłopcy kat. Ponadgimnazjalne

1 miejsce - Filip Rozpędek

2 miejsce - Adrian Bartnik

3 miejsce - Adrian Zatoń

 

Wyniki turnieju PIŁKARZYKI:

Chłopcy

1 miejsce Norbert Zatoń

2 miejsce Sebastian Kisły

 

Dziewczęta

1 miejsce -  Oliwia Bartnik

2 miejsce - Małgorzata Siemińska

3 miejsce - Dominika Sawicka

Więcej w Galerii

 
Zajęcia kulinarne

W dzisiejszym dniu na świetlicy w Ludwikowie odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci zapoznały się tradycyjną kuchnią brytyjską, zwyczajami oraz upodobaniami Brytyjczyków. Na zakończenie zajęć przygotowano pyszne własnoręcznie robione ciastka z polewą czekoladową.

Więcej w Galerii

 
Zajęcia plastyczne

W dniu 24.01.2017r. w czasie cyklu zajęć zorganizowanych podczas ferii zimowych dzieci własnoręcznie wykonywały stroje na spektakl Czerwony Kapturek. W doskonałej atmosferze przy nadzorze Pani Neli Plewińskiej powstało wiele atrakcyjnych przebrań. Już w najbliższy piątek będziemy mogli obejrzeć je na spektaklu , który będzie kończyć tegoroczne ferie.

Więcej w Galerii

 
Sukcesy Studia Piosenki

W minioną niedzielę w kolegiacie św. Lamberta w Radomsku odbył się uroczysty koncert laureatów festiwalu „Hej Panie Jezu”, podczas którego zaprezentowali się nagrodzeni soliści i zespoły wokalne min. z Radomska, Częstochowy, Ksawerowa, Łodzi i okolic. W festiwalu wzięła udział liczna grupa wokalistów ze Studia Piosenki GOK w Gidlach pod kierunkiem p. Violetty Ojrzyńskiej. Jury tegorocznego festiwalu wyjątkowo hojnie obdarowało nasze wokalistki nagrodami:

 
Ze śpiewem na ustach.

Kolejny dzień za nami. Właśnie dziś na półmetku zajęć zorganizowanych podczas ferii zimowych dzieci miały okazję nauczyć się i zaśpiewać piosenkę SUPERGIRL (Anna Naklab) oraz SOFIA (Alvaro Soler). Po intensywnej pracy wszyscy uczestnicy zajęć mieli okazję zaprezentować swój wybrany utwór. Jak widać muzyka cieszy się dużym uznaniem gdyż śpiewających nie brakowało. W rytmie muzyki zakończyliśmy pierwszy tydzień ferii.

Więcej w Galerii

 
Sportowy czwartek

Na sportowo, w takim charakterze minął kolejny dzień zabaw w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Po obejrzeniu krótkich filmików przedstawiających dyscypliny sportowe w języku angielskim na dzieci czekał dzień pełen konkursów. Zadaniem jednego z nich było dopasowanie dyscyplin sportowych z języka polskiego na angielski. Uczestnicy podzieleni na trzy grupy zdali egzamin wzorowo. Jednak o miejscach decydował czas , w którym ukończą zadanie. Najszybciej udało się je wykonać  Martynie Snochowskiej, Zuzannie Woldan oraz Julii Olejnikowskiej. Przez co zajęły pierwsze miejsce. Kolejne należało do Beniamina Zatonia, Małgorzaty Siemińskiej, Weroniki Moś, oraz Ewy Jędrzejczyk. Trzecie miejsce zajęli Natalia Karbownik, Patrycja Wojciechowska i Norbert Zatoń. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Więcej w Galerii

 
Bal Karnawałowy na wesoło

W dzisiejszym dniu w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach zrobiło się kolorowo i wesoło.Na kolejnych zajęciach mogliśmy stworzyć własne przebrania i maski, które następnie prezentowaliśmy na scenie.Zadaniem dzieci było zaprezentowanie się i powiedzeniu kilku słów o swoim przebraniu w języku angielskim Po barwnej prezentacji zaczął się bal karnawałowy. Dla wszystkich uczestników uszykowany był słodki poczęstunek i drobne nagrody.

Więcej w Galerii

 
Czerwony Kapturek po angielsku

Kolejny dzień zabaw z językiem angielskim za nami. W dzisiejszym dniu dzieci miały możliwość zapoznać się z bajką " Czerwony Kapturek" w języku angielskim. Po mile spędzonym czasie kolejnym zadaniem było podzielenie grupy do poszczególnych ról, gdzie młodzi artyści zaczęli próby do przedstawienia widowiska w języku angielskim.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 48