GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. młodsza

 

wtorek godz. 14.30 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne Orkiestra Dęta

 

środa - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne - nauka gry na gitarze


piątek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. starsza

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koncert i nagroda dla Marysi Markiewicz

W sobotę 13 lipca podopieczna Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach Marysia Markiewicz wystąpiła z recitalem podczas imprezy plenerowej " Urodziny Zdrowej Częstochowy", która odbyła się na częstochowskim Placu Biegańskiego. To rodzinna impreza z mnóstwem atrakcji, muzyki i konkursów. Wśród artystów prezentujących się na scenie wystąpili min. Papa D, zespół Claris, Silverband oraz Marysia Markiewicz, która wzięła także udział w plebiscycie nagrody publiczności wyżej wymienionego koncertu, zostając laureatką 2 miejsca. Gratulujemy!

 
Letnie śpiewanie

W dniu 10 lipca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach, w ramach realizacji projektu Letniego Wypoczynku, odbyły się wakacyjne warsztaty wokalne zatytułowane " Letnie śpiewanie". Podczas zajęć uczestnicy kształcili swoje głosy pod kierunkiem instruktora wokalnego P. Violetty Ojrzyńskiej. Wybrano także repertuar na zbliżające się międzynarodowe festiwale w Gdyni, Estonii i Pradze oraz dokonano nagrań kwalifikacyjnych młodych wokalistów do udziału w wyżej wymienionych festiwalach.

 
Zajęcia kulinarne

11 lipca, w świetlicy w Ludwikowie, odbyły się zajęcia kulinarne połączone z zabawami oraz konkursami dla dzieci, w których brali udział także wychowankowie świetlicy w Gowarzowie. Uczestnikom, odpowiednio do wieku, zostały przydzielone zadania w kuchni, dzięki którym upiekliśmy smaczną, domową pizzę. Po pracy przyszedł czas na konsumpcję oraz zabawę. Podopieczni grali w kalambury, gorące krzesła, wyścigi z piłeczką pingpongową, po których przegrana osoba, przebijając balon, losowała dla siebie zadanie do wykonania, a także chętnie brali udział w zabawie zatytułowanej " Tak to leciało", podczas której wybrana drużyna musiała dokończyć tekst danej piosenki. Na zakończenie dla wszystkich przewidziana została słodka niespodzianka w postaci lodów. Dzień minął w miłej, a przede wszystkim radosnej i wesołej atmosferze.

 
Wycieczka rowerowa

3 lipca, w ramach Letniego Wypoczynku, odbyła się wycieczka rowerowa do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borkach. Na miejscu czekał na dzieci szereg atrakcji. Młodzież brała udział w rozgrywkach paintballowych, natomiast najmłodsi mogli spróbować swoich sił na strzelnicy. Uczestnicy wycieczki mieli również do dyspozycji boiska do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę, a także wszelkie inne sprzęty znajdujące się na terenie obiektu. Na zakończenie odbyło się wspólne ognisko. Wyjazd dostarczył podopiecznym wielu wrażeń i pozytywnych emocji.

 
Zajęcia plastyczne

26 czerwca, zajęciami plastycznymi, rozpoczęliśmy realizacje Letniego Wypoczynku zorganizowanego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Gidle. Dziś wszyscy chętni wykonywali ludziki i ozdoby z szyszek. Pracy towarzyszyła sympatyczna i radosna atmosfera. Najładniejsze ozdoby zostały nagrodzone.

Więcej w Galerii

 
Gminna Noc Świętojańska 2019r.

W minioną sobotę, 22 czerwca na placu przy rzece Warcie, odbyła się Gminna Noc Świętojańska. Całość rozpoczęła się warsztatami wyplatania wianków, które można było w godzinach wieczornych puścić na wodzie. Warsztatom towarzyszył występ lokalnego zespołu " Borowianie". Następnie zaprezentowała się grupa taneczna " Debeściaki, a po niej zespół folkowo - biesiadny pod nazwą "Biesiada Góralska". Po 22.00 można było obejrzeć spektakl widowiskowy " Nocy Świętojańskiej" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca " Częstochowa". Imprezę zakończył pokaz fajerwerków, po którym wszyscy ruszyli do wspólnej zabawy tanecznej prowadzonej przez DJ Adama Karaska. Podczas imprezy dzieci oraz dorośli mogli korzystać z przygotowanych atrakcji oraz gastronomii. Wydarzeniu towarzyszyły także targi lokalnych przedsiębiorców.

Więcej w Galerii

 

 
Wycieczka rowerowa podopiecznych z świetlicy w Ludwikowie

10 czerwca bieżącego roku wychowankowie świetlicy w Ludwikowie, wraz z mamami, udali się na wycieczkę rowerową do miejscowości Ojrzeń, gdzie miło i sympatycznie spędziliśmy czas w smażalni - łowisku Baks. Dzieci korzystały z wielu atrakcji min. trampolin, zjeżdżalni, huśtawek, kręconego koła, helikoptera, grali także w cymbergaja oraz piłkarzyki. Na wszystkich czekały drobne przekąski.

 
Wypoczynek letni w GOK Gidle

 

WYPOCZYNEK LETNI W GMINNYM

OŚRODKU KULTURY W GIDLACH – 2019 r.

 

26.06.2019 r.- (środa) - Zajęcia plastyczne – wytwory z szyszek godz. 10.00 - GOK Gidle

 

03.07.2019 r. ( środa ) - Wycieczka rowerowa do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borkach – paintball, ognisko godz. 11.30

 

10.07.2019 r. ( środa ) - Letnie śpiewanie – zajęcia wokalne godz. 11.00 - GOK Gidle

 

24.07.2019 r. ( środa ) - „ Czary Mary” czyli pokaz iluzjonisty godz. 11.00 - GOK Gidle

 

31.07.2019 r. ( środa ) - Gminny Turniej Tenisa Stołowego godz. 11.00 - świetlica w Ludwikowie

 

04.08.2019 r. ( niedziela ) - „Dzień Malucha” - piknik rodzinny w parku w Pławnie godz. 15.00

 

08.08.2019r. ( czwartek ) - Wycieczka do Ogrodzieńca – wizyta w Domu Legend i Strachów, Park Miniatur oraz Park Rozrywki przy placu zamkowym godz. 10.15

 

29.08.2019r. - ( czwartek ) - Wycieczka do Żarek – zwiedzanie Starego Młyna Muzeum Dawnych Rzemiosł, wejście do Zagrody Edukacyjnej Maciejówka – wyprawa do lasu w celu poszukiwania lisiej jamy godz. 11.00

 

 

ZAPISY W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W GIDLACH LUB POD NR. TEL. 034 3272 027 WEW. 219

 
Gminna Noc Świętojańska
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 71