GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

08.08.2018r. - „ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama” : godz. 10.00

boisko sportowe przy Urzędzie Gminy Gidle 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Przesłuchania XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek GOK Gidle

17 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbyły się przesłuchania XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Na scenie zaprezentowało się 42 wykonawców reprezentujących gminne placówki: PSP w Pławnie, PSP w Gidlach, PSP w Ciężkowicach oraz soliści GOK w Gidlach. Jury w składzie: Violetta Ojrzyńska- przewodnicząca, Jolanta Komorowska – dyrektor GBP w Gidlach, Marta Szczepańska – instruktor GOK w Gidlach wybrało laureatów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 19 stycznia o godz. 15.30 w Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach.

Więcej w Galerii

 

 
Hej Panie Jezu 2018

W poniedziałek, 15 stycznia, w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyły się przesłuchania do piętnastej edycji Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu". Do udziału w konkursie zgłosiło się około 80 uczestników, którzy prezentowali swoje wykonania w kat. solistów i zespołów.

 
Lista laureatów XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza uczestników XII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek na koncert laureatów oraz wręczenie nagród w dniu 19.01.2018r. (piątek) o godz. 15.30 do Klasztoru w Gidlach.

Lista laureatów i wyróżnionych

Kat. I - III

Kacper Basiński, Marta Łągiewka, Alicja Kasprowicz, Marcel Burda , Julia Normand, Anna Kuźma, Amelia Grabarczyk.

Kat. IV - VI

Zuzanna Cudak, Katarzyna Mariankowska, Oliwia Bartnik, Oliwia Siemińska, Amelia Zatoń, Michalina Serwa, Patrycja Wojciechowska, Dominika Sawicka, Nikola Kardas, Laura Grabarczyk.

Kat. VII - gimnazjum

Emilia Rokita, Dominika Musiał, Wiktoria Matyjaszczyk, Paweł Sawicki, Katarzyna Utratny

 

 

 

 

 
Nasi wokaliści w „The Voice Kids”

W najbliższą sobotę 13 stycznia o godz. 20.05 w TVP2 zostanie wyemitowany odcinek nowego dziecięcego programu „The Voice Kids”, w którym udział wezmą podopieczni p. Violetty Ojrzyńskiej, dyrektora GOK w Gidlach. 11-letnia Oliwka Kopiec i 15- letni Michał Makowski wystartowali w castingach do pierwszej polskiej edycji programu, który cieszy się ogromną popularnością w ponad trzydziestu krajach na świecie.

 
INTERSHOW 2018

Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca INTERSHOW, który odbywał się w Nowym Targu od 4 do 9 stycznia obfitował w sukcesy dla podopiecznych dyrektor GOK w Gidlach. W festiwalu zaprezentowało się ok. 130 uczestników z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Niemiec i Polski. Uczestnicy prezentowali po dwa utwory w dowolnym języku. II miejsca zajęli Oliwia Kopiec, Michał Makowski i Maria Markiewicz, a wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Utratny, Julia Drożdżynska i Wiktoria Śliskowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Więcej w Galerii

 

 
Życzenia Świąteczne

Na czas Świąt Bożego Narodzenia,

życzymy wiele radości,

miłości i obfitych łask płynących

z betlejemskiego żłóbka oraz

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dyrekcja i pracownicy

Gminnego Ośrodka Kultury

w Gidlach

 
Koncert „O dziecku skrzywdzonym”

W poniedziałek 11 grudnia,  w Miejskim Domu Kultury w Radomsku zorganizowano I Powiatową Konferencję poświęconą problematyce dziecka skrzywdzonego. Spotkanie przeznaczone było dla przedstawicieli oświaty, pomocy społecznej, policji, służby zdrowia, wymiaru sprawiedliwości, kuratorów sądowych, zawodowych rodzin zastępczych oraz innych instytucji, stowarzyszeń zajmujących się pomocą dziecku i rodzinie.

 
Spektakl teatralny " Zajęcza Chatka"

W dniu 27.11.2017r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się spektakl teatralny dla najmłodszego widza. Artyści ze Studia Teatralnego  KRAK- ART z Krakowa przedstawili bajkę "Zajęcza Chatka". Bajka opowiadała o zajączku , którego przebiegły lis wygnał z własnego domku. Smutny zajączek błąkał się szukając ratunku. Na pomoc przychodzili mu różne zwierzęta takie jak : pies, niedźwiedź,Krowa lecz dopiero kogutowi udało się przepędzić groźnego lisa. Podczas spektaklu aktorzy nawiązywali bezpośredni kontakt z publicznością namawiając do wspólnych zabaw. Barwne kostiumy i oryginalne maski sprawiły , że spektakl na długo pozostanie w naszej pamięci.

Więcej w Galerii

 

 
Andrzejki w świetlicy w Pławnie

W ten magiczny wieczór andrzejkowy , przy blasku świec wróżyliśmy sobie co nas czeka w przyszłości, co w domu, w szkole, w sercu. Były oczywiście tańce, zabawy, konkursy i słodki poczęstunek.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 55