GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

29.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - szkoły

31.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przedszkola

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Ferie Ludwików

     Tegoroczne ferie zimowe w świetlicy w Ludwikowie upłynęły pod znakiem gier, zabaw i rozgrywek sportowych dla dzieci i młodzieży. Okres ferii rozpoczęła zabawa karnawałowa, która odbyła się dnia 28. 01. 2012 roku. Imprezę poprzedziły zajęcia plastyczna, na których dzieci mogły, samodzielnie lub z pomocą instruktora, przygotować maski oraz różnego rodzaju kostiumy. Uczestnicząca w imprezie młodzież chętnie prezentowała własnoręcznie wykonane stroje , które brały udział w konkursie.

 
Ferie na sportowo - Świetlica w Pławnie

Wśród wielu atrakcji przygotowanych podczas ferii zimowych dla podopiecznych świetlicy w Pławnie znalazły się głównie konkurencje sportowe. Wychowankowie rozegrali następujące turnieje: „Mistrz Bilarda”, „Mistrzostwa FIFA 2011”, „Piłkarzyki”, „Rozgrywki w tenisa stołowego” oraz „Turniej gier planszowych”. We wszystkich rozgrywkach brało udział 134 uczestników (niektóre osoby startowały w 2-3 konkurencjach). Dla laureatów I miejsc przygotowano nagrody rzeczowe, dla pozostałych nagrodzonych -słodkie upominki.

Wyniki rozegranych konkurencji przedstawiają się następująco:

 
IV Bal Orkiestry Dętej

Mimo siarczystego mrozu sobotnia noc 4 lutego z pewnością zapisze się w pamięci uczestników IV Balu Orkiestry Dętej z Pławna jako doskonała okazja do niezapomnianej zabawy. 120 osób bawiło się podczas tegorocznego balu, z którego dochód przeznaczony jest na potrzeby Orkiestry. Organizatorzy Balu – Pławińskie Towarzystwo Muzyczne oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach tradycyjnie zapewnili szereg atrakcji towarzyszących zabawie min.: koncert Orkiestry Dętej, pamiątkowe płyty z utworami w wykonaniu Orkiestry oraz konkurs karaoke.

Więcej zdjęć w galerii

 
Koncert galowy VI Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

W minioną niedzielę – 22 stycznia- w Klasztorze Ojców Dominikanów w Gidlach odbył się uroczysty koncert laureatów VI Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek połączony z wręczeniem upominków wszystkim nagrodzonym. Licznie zgromadzoną publiczność powitali przeor OO Marek Grzelczak, sekretarz UG p. Urszula Borowik oraz Dyrektor GOK p. Violetta Ojrzyńska.

 
VI Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek

17 stycznia w Sali kameralnej GOK w Gidlach od godz. 9.00 rozpoczęły się przesłuchania konkursowe VI Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. W trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat łącznie zaprezentowało się 47 wykonawców. Jury w składzie: Violetta Ojrzyńska – dyrektor GOK, Jolanta Komorowska – dyrektor GBP, Nina Klimczyk – wokalistka oraz Bożena Olszewska – przedstawiciel Fundacji Rozwoju Ruchu Pielgrzymkowego i Turystycznego w Gidlach postanowiło przyznać:

 
Kolędowanie u Franciszkanów

     W niedzielę, 15 stycznia, w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej (Klasztor Franciszkanów) po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 11.00 odbył się koncert finałowy IX Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu". Wśród nagrodzonych znalazła się podopieczna Studia Piosenki GOK z Gidel Marysia Markiewicz, która wyśpiewała II miejsce w kategorii 10-12 lat. Gratulujemy!

 Galeria

 
„Hej, Panie Jezu"

      Hej, Panie Jezu" to hasło konkursu kolęd, Dzieci ze szkół i parafii powiatu radomszczańskiego śpiewały kolędy, pastorałki i pieśni bożonarodzeniowe podczas IX Otwartego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu", który odbył się 10 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.
Ponad 70 uczestników wystąpiło w trzech kategoriach wiekowych. Gminny Ośrodek Kultury reprezentowała dziesięcioletnia uczennica PSP w Gidlach Marysia Markiewicz. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w niedzielę 15 stycznia o godz. 11.00 w Klasztorze Ojców Franciszkanów

w Radomsku. Organizatorami są: ZS-G nr 1, PSP nr 3, ZS-G nr 2, ZS-G nr 7 oraz MDK.

Honorowy patronat nad konkursem objął arcybiskup Stanisław Nowak.

Galeria

 
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W XX Finale WOŚP, który w tym roku odbywał się pod hasłem "Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko", wzięło udział 120 tys. wolontariuszy w całej Polsce oraz za granicą. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na urządzenia do ratowania życia wcześniaków i pompy insulinowe dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Na konto Fundacji ciągle wpływają informacje od 1700 sztabów pracujących przy finale na całym świecie.

 
Hej Kolęda

     Koncert kolęd i pastorałek „Wesołe kolędowanie” odbył się 6 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Na scenie wystąpili m. in. Beata Garbarz-Hebda, Dominika Szwed-Kipigroch, wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomsku, siostry: Anna, Katarzyna i Kinga Kabzińskie, młodzi artyści ze Studia Wokalnego MDK, Studia Piosenki GOK w Gidlach oraz Orkiestra Dęta z Pławna.

Koncert prowadziła dyrektor GOK w Gidlach Violetta Ojrzyńska.

 Galeria

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 63 z 70