GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

29.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - szkoły

31.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przedszkola

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koncert Noworoczny

W dn. 29 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu studenta Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu - mieszkańca Gidel – Tomasza Mirowskiego. Młody artysta zaprezentował się w repertuarze klasycznym J.S.Bacha, E. Ysaye, A. Bazini i innych. Na zakończenie koncertu można było usłyszeć także kolędy, które pozwoliły zachować na dłużej podniosły, rodzinny nastrój świąt.

Galeria

 
Pomóżmy Dominice

Dominika Dziuba jest czteroletnią mieszkanką naszej gminy. Dziewczynka urodziła się z niedotlenieniem w zamartwicy głowy i twarzy. Ma wodogłowie normotensyjne, cierpi na dysplazję oskrzelowo- płucną, jest pod opieką okulisty, ma także niedosłuch obustronny. Dziś jest stale rehabilitowana, potrzebuje specjalistycznego leczenia, co wiąże się ze znacznymi wydatkami.

 
Wieczór wigilijny w Pławnie

Wychowankowie świetlicy w Pławnie wraz z instruktorem p. Marią Gonera przygotowali wieczorne spotkanie opłatkowe, podczas którego młodzież składała sobie życzenia świąteczne. W blasku lampek choinkowych, przy suto zastawionym stole spotkali się wszyscy – najmłodsi i najstarsi podopieczni-wspólnie przełamując się opłatkiem. Echem kolęd rozbrzmiewała świetlica do późnych godzin wieczornych.

Takie spotkania są w świetlicy w Pławnie tradycją, pozwalając kultywować świąteczny zwyczaj przeżywania świąt w ciepłej, rodzinnej atmosferze.

Galeria

 
Życzenia Świąteczne

Świat wypełnionych radością i miłością ,niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzą Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach.

 
Kiermasz ozdób świątecznych

Dzieci i młodzież z sekcji Plastycznych

GOK w Gidlach

 
Regulamin Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza do wzięcia udziału

w VI edycji Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek 2012

 

REGULAMIN

 
Mikołaj

Święty Mikołaj to jedna z najbardziej znanych postaci na świecie - z niecierpliwością jest oczekiwany przez wszystkie dzieci i nie tylko. W tym roku Mikołaj nie zapomniał także o mieszkańcach naszej gminy. Pracownicy Urzędu Gminy, uczestnicy zajęć Gminnego Ośrodka Kultury oraz przechodnie mogli liczyć na słodkie prezenty i zapewnienie, że wizyta Mikołaja pozostanie niezapomniana……aż do przyszłego roku.

Galeria

 
Przedbórz - festiwal

W niedzielę  27 listopada w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu odbył się XX Jubileuszowy Ogólnopolski  Festiwal Pieśni i Piosenki  o  Mojej  Ojczyźnie. W tegorocznym konkursie udział wzięła rekordowa liczba wykonawców. Na scenie MOK-u zaprezentowało się 63 solistów i 15 zespołów. Uczestnicy festiwalu reprezentowali min. Strzelce Małe, Zagórze, Wieluń, Ostrowiec Świętokrzyski, Kobiele Wielkie, Wielgomłyny, Radomsko,  Piotrków Tryb.,  Bełchatów, Gidle, Tomaszów Maz., Kodrąb, Krasocin, Włoszczowa, Orzechów oraz oczywiście Przedbórz i Góry Mokre.

 
Nadwarcianki

Zespół ludowy „Nadwarcianki” gościł 13 listopada na – jak zawsze- uroczystym spotkaniu Koła Związku Emerytów i Rencistów z Pławna. Coroczne wspólne biesiadowanie emerytów wiąże się z wręczaniem medali honorowych, legitymacji członkowskich i jubileuszowych gratulacji. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz gminnych, powiatowych, władz związkowych oraz członkowie Związku.

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 następna > ostatnia >>

Strona 64 z 70