GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

23.01.2019r. - Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - sala kameralna GOK Gidle godz. 9.00

 

27.01.2019r. - Koncert laureatów Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - KARTUZY - godz. 15.00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Piknik Rodzinny w Stęszowie

14 sierpnia w godzinach popołudniowych budynku świetlicy w Stęszowie odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Sołecką, radną Panią Dorotę Sapis oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach. Dzieci i młodzież brali udział w zabawach sportowo - zręcznościowych, konkursach z balonami oraz prostymi zagadkami. Ponad to ogromnym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy, robienie tatuaży, a także zamek dmuchany i budka z lodami. obecni mogli także skosztować przysmaków z grilla. Dla wszystkich najmłodszych uczestników festynu oraz laureatów konkursów przewidziane były nagrody rzeczowe.Całość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
Wycieczka do Ogrodzieńca

W dniu 21.08.2018r. dzieci oraz młodzież z terenu gminy Gidle wyjechały na wycieczkę do Ogrodzieńca. W programie zapewniono zwiedzanie gotycko- renesansowego zamku, drewnianej słowiańskiej osady na Górze Birów, jaskiń oraz bunkrów poniemieckich.

Więcej w Galerii

 
„ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama”

W dniu 08.08.2018r. na boisku sportowym przy Urzędzie Gminy w Gidlach odbyły się animacje dla dzieci. Uczestnicy mieli okazję  skorzystać z wielu atrakcji takich jak: malowanie twarzy, warsztaty balonowe, bańki mydlane XXL, narty animacyjne, sumo oraz wiele innych. Na zakończenie wszyscy otrzymali lody, dzięki którym można  było się ochłodzić w ten upalny dzień.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd do Ogrodzieńca

Wyjazd do Ogrodzieńca 21.08.2018r. godz. 8.45 przy budynku GOK Gidle

 
18.08.2018r. Gminny Piknik Sportowo - Rodzinny

Serdecznie zapraszamy na Piknik Sportowo - Rodzinny 18.08.2018r. BOISKO SPORTOWE PRZY URZĘDZIE GMINY GIDLE.

Plakat !!!

 
08.08.2018r. - „ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama” : godz. 10.00

Fantazyjne malowanie twarzy farbami z atestem, warsztaty balonowe wraz z modelowaniem balonów w wzory kwiatów, piesków i inne które dzieci po zakończonej zabawie zabierają do domu, warsztaty plastyczne dla dzieci również zabieraja do domu ze sobą. Taniec z animatorami np. kaczuchy, chocho chocolate, pingwinek, taniec połamaniec i inne.Wyścigi rzędow na wesolo tj np.-kret, turlanie piłki, wyścigi kangurów, wyścigi z gazetami. Pokaz ogromnych baniek mydlanych XXL . Dzieci również mogą spróbować swych sił. Zabawy z balonami. Zabawy z chusta animacyjna: Przygotowany szereg zabaw ruchowych przy zastosowaniu chusty ciuciubabka. Zabawa pająk i mucha, przeciaganie liny, zabawy sportowe np. skoki w workach, przenoszenia jajek na łyżeczce, rzuty do celu, przenoszenie woreczkow. Akrobacje na gazecie. Mini Disco. Papierowe mumie. Kolo fortuny. Mata animacyjna DIY. Narty animacyjne. Klocki Jenga Klocki bumpy.Żywa maskotka minionka. Tunel animacyjny. Narty animacyjne. Zumba mur, balony wyzwania. Gra wieloosobawa XXL - przysmaki z grilla - boisko sportowe przy Urzędzie Gminy Gidle.

 
Stadnina koni w Gowarzowie

11 lipca odbyła się wycieczka do stadniny koni w Gowarzowie. Na początku dzieci oraz młodzież zwiedzili stadninę, po czym licznie korzystali z mozliwości przejażdżki konnej, po której mogli udać się na plac zabaw oraz boisko do gry w piłkę nożna. Na koniec wszyscy zasiedli przy wspólnym ognisku, gdzie odbyło się losowanie trzech darmowych lekcji jazdy konnej.

Więcej w Galerii

 
Turniej Tenisa Stołowego

4 lipca, w świetlicy w Ludwikowie, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Po zaciętej rywalizacji, spośród 26 uczestników, poszczególne miejsca zajęli:

 
Zajęcia plastyczne w Stęszowie

3 lipca w ramach letniego wypoczynku, w świetlicy w Stęszowie odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci oraz młodzież tworzyli obrazy z zabarwionej kolorową kredą soli, a także ilustracje z " rosnących farb", które po wyjęciu z mikrofalówki zyskiwały efekt 3D. Na koniec wszyscy otrzymali słodkie upominki . Uczestnicy zajęć byli bardzo zaciekawieni nowymi technikami plastycznymi, a całość przebiegła w miłej i wesołej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 62