GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. młodsza

 

wtorek godz. 14.30 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne Orkiestra Dęta

 

środa - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne - nauka gry na gitarze


piątek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. starsza

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Dzień Matki w świetlicy w Pławnie

30 maja w świetlicy w Pławnie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Matki. Dzieci recytowały wiersze, odśpiewały " Sto lat" i wręczyły mamom piękne laurki wykonane metodą Qulling . Był poczęstunek, tańce, zabawy. Wspaniała impreza trwała do godz. 22.00.

Więcej w Galerii

 
Dyskoteka w świetlicy w Pławnie

W dniu 04.05.2019r. w świetlicy w Pławnie odbyła się majowa dyskoteka.

Więcej w Galerii

 
Pociąg papieski z wizyta w Gidlach

1 czerwca na placu przy Sanktuarium Matki Bożej w Gidlach gościliśmy grupę 250 pielgrzymów z Gorzyc, którzy przyjechali specjalnie stworzonym pociągiem papieskim. Był to trzeci w historii wyjazd z Olzy. Po mszy świętej odbyły się koncerty ludowego Zespołu Gorzyce oraz podopiecznych Studia Wokalnego Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach.

Więcej w Galerii

 
"POCIĄG PAPIESKI"i z wizyta w Gidlach

Więcej w Galerii

 
Serce dla mamy

W ubiegłym tygodniu, w świetlicy w Ludwikowie, trwały zajęcia plastyczne, na których podopieczni wykonywali podarunki dla swoich mam. dzieci indywidualnie ozdabiały serca obite płótnem, aby 26 maja wręczyć je swoim  rodzicielkom.

 
Rawski Mityng Wokalny

 

25 maja w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbył się XVI Rawski Mityng Wokalny. W tegorocznym konkursie uczestniczyło 75 wykonawców z całej Polski. Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowała Marysia Markiewicz, która za swoją interpretację utworu „Jestem chora” otrzymała II miejsce. Gratulujemy!

 

 
Gminna Noc Świętojańska 2019r.

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza wystawców na Gminna Noc Świętojańska 22.06.2019r. Kontakt pod numerem tel. 034 3272 027 wew. 219.

 
Koncert Marysi Markiewicz na Zjeździe Food Trucków

5 maja był drugim dniem tegorocznego zjazdu Food Trucków w Radomsku. Podczas trwania imprezy z koncertem wystąpiła podopieczna GOK w Gidlach         Marysia Markiewicz. Utalentowana wokalistka z Gidel jest laureatką wielu festiwali ogólnopolskich i zagranicznych oraz finalistką 10 edycji programu telewizyjnego Must be the Music. Zaprezentowany recital spotkał się z ciepłym przyjęciem zgromadzonej publiczności.  

 
Międzynarodowy festiwal Majowa Nutka z nagrodami

Tegoroczny finał Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka odbył się w Sali koncertowej Politechniki Częstochowskiej w dniach 4-6 maja 2019 roku. Przesłuchania kwalifikacyjne odbyły się w marcu bieżącego roku. Wszyscy podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach zakwalifikowali się do przesłuchań finałowych. Udział w nich wzięło 138 podmiotów wykonawczych z Polski, Ukrainy, Serbii, Rumunii, Estonii. Międzynarodowe jury przyznało następujące nagrody: Grand Prix festiwalu otrzymała Oliwia Kopiec, I miejsca otrzymali Wiktoria Śliskowska i Julia Walaszczyk, II miejsca II miejsce zajęły Nikola Kardas, III miejsce Amelia Grabarczyk, Michał Makowski i Julia Drożdżyńska, Złotą półnutkę otrzymały Katarzyna Utratny i Dominika Musiał, Srebrną półnutkę otrzymała Katarzyna Mariankowska i Laura Grabarczyk. Nagrodzonym gratulujemy!

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 71