GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Festiwal Hej Panie Jezu

 

We wtorek 15 stycznia w siedzibie MDK w Radomsku odbyły się przesłuchania XVI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu!". Konkurs przeprowadzony został pod patronatem arcybiskupa Wacława Depo. W niedzielę 20 stycznia w kolegiacie św. Lamberta w Radomsku nagrodzeni wokaliści odebrali nagrody i jeszcze raz zaprezentowali swoje interpretacje kolęd i pastorałek. Na tegorocznym festiwalu wyróżnienia otrzymali Katarzyna Mariankowska, Emilia Rokita i Michał Makowski. Gratulujemy!

 

 
Człowiek roku 2018

 

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach p. Violetta Ojrzyńska otrzymała nominację Kapituły Redakcji „Dziennika Łodzkiego” i „Expresu Ilustrowanego” do tytułu Człowiek Roku 2018 w kategorii Kultura, za wieloletnie kształcenie wokalne młodych talentów z powiatu radomszczańskiego. W 2018 roku dyrektor GOK otrzymała II miejsce w powiecie radomszczańskim. Serdecznie zapraszamy do głosowania, śledzenia publikacji oraz wyników głosowania na stronach www.dzienniklodzki.pl/czlowiekroku

 
Konkurs INTERSHOW

 

Zakończył się XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca - Konkurs INTERSHOW trwający od 04 do 09 stycznia 2019 roku. W Festiwalu uczestniczyło ponad 800 wykonawców (solistów, tancerzy i instrumentalistów) z dziesięciu krajów: Niemcy, Bułgaria, Chiny, Łotwa, Estonia, Mołdawia, Białoruś, Ukraina, Rosja i Polska.

 
The Voice Kids

 

The Voice Kids to Wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach i składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas Przesłuchań w ciemno młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zawalczyć o możliwość dostania się do kolejnego etapu: Bitew.

 
Życzenia świąteczne

Na czas Świąt Bożego Narodzenia,

życzymy wiele radości,

miłości i obfitych łask płynących

z betlejemskiego żłóbka oraz

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dyrekcja i pracownicy

Gminnego Ośrodka Kultury

 
Spotkanie przedświąteczne w świetlicy w Ludwikowie

20 grudnia , w Ludwikowie, odbyło się przedświąteczne spotkanie wychowanków świetlic środowiskowych z Ludwikowa oraz Gowarzowa. Przy dźwiękach kolęd dzieci brały udział w zajęciach kulinarnych. Tym razem były to warsztaty wypiekania świątecznych pierników. Z ciasta powstało mnóstwo apetycznych wypieków, które były ozdabiane przez podopiecznych. Dzień był niezwykle pracowity, ale minął w bardzo sympatycznej i wesołej atmosferze. Nie zabrakło również wspólnego łamania się opłatkiem oraz składania życzeń.

Więcej w Galerii

 
Festiwal Eurokids Winter international art contest for youn talents

Festiwal Eurokids Winter international art contest for youn talents odbywał się dn. 14 -16 grudnia we włoskim miasteczku Maiori. Wzięli w nim udział uczestnicy z Serbi, Rumuni, Hollandii, Mołdawi, Chorwacji, Malty, Włoch oraz Polski. Konkursowe zmagania przebiegły w następujących kategoriach: dance, singing, instrumentalist i paiting. Julia i Michał wokaliści GOK w Gidlach prezentowali swoje interpretacje utworów w kategorii Singing. Rywalizowali z ponad 40 osobami śpiewającymi piosenki pop, jaz, orginal oraz folk. mimo wysokiego poziomu festiwalu naszym reprezentantom przypadły w udziale najwyższe nagrody. Grand Prix festiwalu otrzymała Julia Walaszczyk, nagrodę Special Prize wyśpiewał Michał Makowski. Serdecznie gratulujemy.

Więcej w Galerii

 
Gminne Mikołajki

14 grudnia bieżącego roku, w świetlicy w Ludwikowie, odbyła się zabawa mikołajkowa, przeznaczona dla podopiecznych świetlic środowiskowych oraz dzieci z terenu gminy Gidle. Dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gidlach, wychowankowie aktywnie, wesoło i bardzo sympatycznie spędzili czas na zabawach z grupą animacyjną "Ale Frajda.". Dużą popularnością cieszyły się atrakcje w postaci fotobudki i stoiska chemicznych eksperymentów. Na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek oraz prezenty rozdawane przez świętego Mikołaja.

Więcej w Galerii

 
Festiwal Piosenki Przedszkolnej Brzdąc

10 grudnia, w sali kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, odbył się X Festiwal Piosenki Przedszkolnej " Brzdąc". Dzieci występowały w trzech kategoriach 3 -4 latki, 5 - 6 latki oraz zespoły, prezentując dowolnie wybrane utwory. Na wszystkich uczestników festiwalu czekały dyplomy oraz nagrody w postaci maskotek.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 66