GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Koncert Laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na Koncert laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek , który odbędzie się w dniu 27.01.2019r. w Kościele Parafialnym Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Gidlach - Kartuzy o godz. 15.00.

 
Lista Laureatów XIII Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Gidle 2019r.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach informuje, że koncert laureatów odbędzie się w dniu 27.01.2019 r. w Kościele Parafialnym Najświętszej Maryi Panny Bolesnej w Gidlach - Kartuzy o godz. 15.00. ( zmiana miejsca!!!) . Wszystkim uczestnikom koncertu galowego zostaną wręczone nagrody. O prezentację piosenki prosimy osoby nagrodzone. Osoby wyróżnione nie prezentują swoich utworów.

NAGRODZENI:

Anna Bilecka, Julia Normand, Jakub Sztuk, Klaudia Ociepa, Barbara Skórka, Maja Siemińska, Daria Szklakiewicz, Klara Plewińska, Kacper Basiński, Amelia Januszewska, Zuzanna Cudak, Nikola Kardas, Katarzyna Mariankowska, Marta Normand, Amelia Grabarczyk, Wiktoria Mazurek, Oliwia Bartnik, Martyna Snochowska, Emilia Rokita, Katarzyna Utratny, Klaudia Wilk, Laura Grabarczyk, Julia Drożdżyńska.

WYRÓŻNIENIA:

Patrycja Wojciechowska, Maciej Ojrzyński, Oliwia Siemińska, Roksana Szewczyk, Weronika Rachwalik.

 
Konkurs plastyczny „Świat dobrych aniołów”

 

W Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji konkursu „Świat Dobrych Aniołów”.

W konkursie udział wzięło 139 uczniów z 20 szkół z powiatu radomszczańskiego. Konkurs przeprowadzany był w  kategoriach: plastyczny- rysunek, plastyczny – praca przestrzenna, fotograficzny, prezentacja multimedialna, literacki – wiersze, literacki – opowiadanie, fryzjerski. Celem organizowania konkursu jest rozwijanie uzdolnień literackich i artystycznych młodzieży oraz uwrażliwienie ich na piękno, a także propagowanie działalności charytatywnej. W tym roku najlepsze prace plastyczne zostały przekazane na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 
Regionalny Konkurs Kolęd w Boronowie

Koncertem galowym w dniu 20 stycznia zakończył się tegoroczny 29 Konkurs Kolęd Boronów 2019. Wzięły w nim udział podopieczne Studia Piosenki GOK w Gidlach Amelia i Laura Grabarczyk. Z radością informujemy, że obie wokalistki uzyskały wysokie lokaty i zajęły II miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Ogólnopolski Festiwal Kolęd w Pajęcznie

 

W sobotę 20 stycznia w murach w Bibliotece Publicznej Gminy i Miasta Pajęczno odbyły się przesłuchania, które wyłoniły laureatów tegorocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek.  Pracom Jury w tym roku przewodniczyła piosenkarka Monika Urlik. Wśród laureatów znalazła się podopieczna GOK w Gidlach Laura Grabarczyk, która za interpretację pastorałki „Ciemno tej nocy Betlejemskiej było” otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

 
Festiwal Hej Panie Jezu

 

We wtorek 15 stycznia w siedzibie MDK w Radomsku odbyły się przesłuchania XVI edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych "Hej, Panie Jezu!". Konkurs przeprowadzony został pod patronatem arcybiskupa Wacława Depo. W niedzielę 20 stycznia w kolegiacie św. Lamberta w Radomsku nagrodzeni wokaliści odebrali nagrody i jeszcze raz zaprezentowali swoje interpretacje kolęd i pastorałek. Na tegorocznym festiwalu wyróżnienia otrzymali Katarzyna Mariankowska, Emilia Rokita i Michał Makowski. Gratulujemy!

 

 
Człowiek roku 2018

 

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach p. Violetta Ojrzyńska otrzymała nominację Kapituły Redakcji „Dziennika Łodzkiego” i „Expresu Ilustrowanego” do tytułu Człowiek Roku 2018 w kategorii Kultura, za wieloletnie kształcenie wokalne młodych talentów z powiatu radomszczańskiego. W 2018 roku dyrektor GOK otrzymała II miejsce w powiecie radomszczańskim. Serdecznie zapraszamy do głosowania, śledzenia publikacji oraz wyników głosowania na stronach www.dzienniklodzki.pl/czlowiekroku

 
Konkurs INTERSHOW

 

Zakończył się XVII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca - Konkurs INTERSHOW trwający od 04 do 09 stycznia 2019 roku. W Festiwalu uczestniczyło ponad 800 wykonawców (solistów, tancerzy i instrumentalistów) z dziesięciu krajów: Niemcy, Bułgaria, Chiny, Łotwa, Estonia, Mołdawia, Białoruś, Ukraina, Rosja i Polska.

 
The Voice Kids

 

The Voice Kids to Wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach i składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas Przesłuchań w ciemno młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zawalczyć o możliwość dostania się do kolejnego etapu: Bitew.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 67