GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. młodsza

 

wtorek godz. 14.30 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne Orkiestra Dęta

 

środa - godz. 16.00 - zajęcia muzyczne - nauka gry na gitarze


piątek - godz. 16.30 - zajęcia plastyczne gr. starsza

 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Konkurs plastyczny " Baranek wielkanocny"

25 kwietnia 2019r. został rozstrzygnięty konkurs na "Baranka wielkanocnego", skierowany do wychowanków świetlic środowiskowych oraz członków Kółka Plastycznego, działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością i zaangażowaniem. Spośród zgłoszonych prac poszczególne miejsca zajęli:

I miejsce - Marcin Zatoń, Jakub Zatoń, Maciej Rokita, Marcel Burda, Maja Bartnik, Maja Ciszek.

II miejsce - Malwina Kisła, Alicja Kacprowicz, Weronika Moś, Zofia Radaszewska, Julia Olejnikowska, Magdalena Kowalska.

III miejsce - Julia Krauze, Oliwia Bartnik, Wiktoria Bartnik, Dominika Sawicka, Zuzanna Bilecka, Nikola Kucharzewska, Patrycja Wojciechowska.

Wszyscy zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Więcej w Galerii

 
Finał Konkursu Wokalnego „Na biało-czerwoną nutę”

25 kwietnia w Centrum Zajęć Pozaszkolnych w Łodzi odbył się koncert laureatów Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego „Na Biało-Czerwoną Nutę”. Spośród 149 uczestników konkursu przesłuchanych w dn. 8-10 kwietnia jury wyłoniło grupę nagrodzonych. Gminy Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowały podopieczne Studia Piosenki, których interpretacje piosenek patriotycznych zostały wysoko ocenione: I miejsce zajęła Emilia Rokita, III miejsce Dominika Musiał, wyróżnienia zdobyły Julia Drożdżyńska i Laura Grabarczyk. Laureatki otrzymały nagrody rzeczowe oraz zaświadczenia o przyznaniu dodatkowych punktów od Łódzkiego Kuratora Oświaty. Gratulujemy !

Więcej w Galerii

 
Wystawa grafiki Pana Andrzeja Bańcerka

27 kwietnia , w sali kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, odbył się wernisaż prac plastycznych autorstwa lokalnego artysty. Andrzej Bańcerek żył w latach 1949 - 2018. Urodził się w Niesulowie, w domu Jana i Władysławy Frączyk, małżonków Bańcerków.

 
Wystawa prac graficznych

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza na wystawę grafiki autorstwa Pana Andrzeja Bańcerka, która odbędzie się  w dniu 27.04.2019r. o godz. 11.00 w sali kameralnej GOK w Gidlach. Podczas wystawy odbędzie się krótki koncert podopiecznych studia wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach.

 
Życzenia świąteczne

Niech Zmartwychwstały Chrystus zsyła łaski i wnosi szczęście

w każdy kolejny dzień.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt

Zmartwychwstania Pańskiego,

serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół

oraz wesołego "Alleluja"

życzą

Dyrekcja i pracownicy

GOK w Gidlach

 
Wielkanocne zajęcia plastyczne w świetlicy w Pławnie

9 kwietnia w świetlicy w Pławnie odbyły się wielkanocne zajęcia plastyczne. Dzieci ozdabiały styropianowe jajka ( cekinami, wstążkami, naklejkami ) , zajączki i kurczaki. Prace te będą dekoracją na wielkanocnym stole.

Więcej w Galerii

 

 
Festiwal „Na Biało- Czerwoną Nutę”

Centrum Zajęć Pozaszkolnych SOPOCKA w Łodzi wraz z Kuratorium Oświaty jest organizatorem III Wojewódzkiego Konkursu „Piosenek i Pieśni Patriotycznych na Biało-Czerwoną Nutę”. Ponad 150 uczestników zaprezentuje swoje interpretacje piosenek patriotycznych podczas trzech dni trwania przesłuchań konkursowych. Jury wyłoni spośród nich grono finalistów, którzy 25 kwietnia walczyć będą o tytuł laureata i nagrody rzeczowe. Każda z placówek mogła zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie dwie osoby w każdej kategorii. Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach reprezentowały w kat. szkoły podstawowe: Laura Grabarczyk i Julia Drożdżyńska, w kat. szkoły gimnazjalne: Emilia Rokita oraz Dominika Musiał. Jeśli nasze wokalistki zakwalifikują się do finału konkursu w dn.25 kwietnia wezmą udział w koncercie laureatów i powalczą o nagrody.

Więcej w Galerii

 
Wielkanocne warsztaty plastyczne

9 kwietnia w świetlicy w Ludwikowie  odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne z udziałem podopiecznych ze świetlicy w Gowarzowie. Wychowankowie wykonywali z kolorowych pianek ozdoby związane ze świętami wielkanocnymi. - pisanki, króliczki i kurczaki oraz kolorowali świąteczne ilustracje.

Więcej w Galerii

 
Nagroda „Człowiek Roku 2018” dla Dyrektora GOK w Gidlach

 

Uroczysta gala w łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zakończyła najnowszą edycję plebiscytu Człowiek Roku 2018. Plebiscyt Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego oraz Naszego Miasta rozgrywany był w czterech kategoriach: samorządność i społeczność lokalna, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz kultura. Tegoroczna edycja plebiscytu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem: wzięło w nim udział prawie tysiąc osób z naszego województwa.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 71