GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Turniej Gier Planszowych w świetlicy w Pławnie

Podczas wypoczynku letniego w świetlicy w Pławnie odbył się Turniej Gier Planszowych, w którym brało udział około 30 osób.Turniej obejmował grę w Chińczyka, domino, kości, pchełki, skaczące czapeczki, warcaby, bingo. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci słodyczy. Był również poczęstunek

( pieczone kiełbaski, napoje, paluszki).

 
Wyjazd do parku trampolin "Stacja Grawitacja"

29 sierpnia odbyła się wycieczka do parku trampolin w Częstochowie, podczas której uczestnicy bardzo aktywnie spędzili czas korzystając z parku trampolin, parku linowego oraz ścianki wspinaczkowej. Strefa trampolin składała się z poduchy zeskokowej, boiska do koszykówki zakończonego trampolinami, strefy wsadów, boiska do siatkówki, toru Ninja, trampoliny olimpijskiej oraz strefy Open jump. Park linowy składał się z dwupoziomowej platformy, z 22 przeszkodami o kilku poziomach trudności. Ścianki wspinaczkowe z kolei to 15 kolorowych , tematycznych dróg, po których mogli się wspinać najmłodsi.

Więcej w Galerii

 
Manufaktura lizaków

24.08.2018r. odbyła się wycieczka do" Manufaktury Słodyczy" w Żarkach. Jest to miejsce gdzie dzieci twórczo oraz niebanalnie mogli spędzic wolny czas. To pierwsza na Jurze Manufaktura w której lizaki i karmelki wyrabiane są ręcznie , według tradycyjnych receptur w oparciu o naturalne składniki i aromaty. Uczestnicy obserwowali proces wytwarzania lizaków i cukierków od momentu kiedy cukier był jeszcze w formie płynnej po dolewaniu barwników i aromatów, aż do wyrobienia masy cukrowej. Na końcu najbardziej przyjemną i atrakcyjną częścią było własnoręczne formowanie własnego lizaka. Wracając wszyscy udali się do "Manufaktury Smaku" na pizze.

Więcej w Galerii

 
Obóz przetrwania odwołany !!!

Ze względu na nadejście zimnego frontu i zbyt niskich temperatur nocą obóz przetrwania został odwołany.

 
Piknik Rodzinny w Stęszowie

14 sierpnia w godzinach popołudniowych budynku świetlicy w Stęszowie odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Sołecką, radną Panią Dorotę Sapis oraz Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach. Dzieci i młodzież brali udział w zabawach sportowo - zręcznościowych, konkursach z balonami oraz prostymi zagadkami. Ponad to ogromnym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy, robienie tatuaży, a także zamek dmuchany i budka z lodami. obecni mogli także skosztować przysmaków z grilla. Dla wszystkich najmłodszych uczestników festynu oraz laureatów konkursów przewidziane były nagrody rzeczowe.Całość przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
Wycieczka do Ogrodzieńca

W dniu 21.08.2018r. dzieci oraz młodzież z terenu gminy Gidle wyjechały na wycieczkę do Ogrodzieńca. W programie zapewniono zwiedzanie gotycko- renesansowego zamku, drewnianej słowiańskiej osady na Górze Birów, jaskiń oraz bunkrów poniemieckich.

Więcej w Galerii

 
„ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama”

W dniu 08.08.2018r. na boisku sportowym przy Urzędzie Gminy w Gidlach odbyły się animacje dla dzieci. Uczestnicy mieli okazję  skorzystać z wielu atrakcji takich jak: malowanie twarzy, warsztaty balonowe, bańki mydlane XXL, narty animacyjne, sumo oraz wiele innych. Na zakończenie wszyscy otrzymali lody, dzięki którym można  było się ochłodzić w ten upalny dzień.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd do Ogrodzieńca

Wyjazd do Ogrodzieńca 21.08.2018r. godz. 8.45 przy budynku GOK Gidle

 
18.08.2018r. Gminny Piknik Sportowo - Rodzinny

Serdecznie zapraszamy na Piknik Sportowo - Rodzinny 18.08.2018r. BOISKO SPORTOWE PRZY URZĘDZIE GMINY GIDLE.

Plakat !!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 63