GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

29.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - szkoły

31.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przedszkola

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Wielkanocne warsztaty plastyczne

9 kwietnia w świetlicy w Ludwikowie  odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne z udziałem podopiecznych ze świetlicy w Gowarzowie. Wychowankowie wykonywali z kolorowych pianek ozdoby związane ze świętami wielkanocnymi. - pisanki, króliczki i kurczaki oraz kolorowali świąteczne ilustracje.

Więcej w Galerii

 
Nagroda „Człowiek Roku 2018” dla Dyrektora GOK w Gidlach

 

Uroczysta gala w łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zakończyła najnowszą edycję plebiscytu Człowiek Roku 2018. Plebiscyt Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego oraz Naszego Miasta rozgrywany był w czterech kategoriach: samorządność i społeczność lokalna, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz kultura. Tegoroczna edycja plebiscytu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem: wzięło w nim udział prawie tysiąc osób z naszego województwa.

 
Festiwal Złoty Mikrofon w Opocznie

W piątek, 29 marca, w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyła się III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Złoty

mikrofon". Na sali widowiskowej w przesłuchaniach konkursowych wzięło udział ponad 100 młodych wokalistów z całej Polski, którzy reprezentowali między

innymi: Konin, Kraków, Lublin i Warszawę. Nie zabrakło też silnej reprezentacji ze Studia Piosenki GOK w Gidlach.. O najwyższe miejsca na muzycznym

podium oraz o nagrodę główną GRAND PRIX i statuetkę "Złotego mikrofonu" wokaliści walczyli w czterech kategoriach wiekowych - kat. klasy I-III, kat.

klasy IV-VI, kat. klasy VII-VIII i gimnazjum oraz kat. licealiści i dorośli do 26 lat.

 
Regulamin konkursu na " BARANKA WIELKANOCNEGO"

 

REGULAMIN KONKURSU NA

BARANKA WIELKANOCNEGO”

 

Organizator Konkursu: - Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach

Celem konkursu:

 

- Kultywowanie Wielkanocnej tradycji, obrzędów ludowych związanych ze Świętami Wielkanocnymi-rozwijanie zainteresowań artystycznych dzieci i młodzieży-zainteresowanie rekodziełem ludowym- promowanie młodych talentów plastycznych-rozbudzanie wyobraźni i kreatywności dzieci i młodzieży-poznawanie różnorodnych tradycyjnych wzorców, motywówzdobniczych i technik -plastycznych w zależności od regionu ich pochodzenia

Zasady uczestnictwa:

 
Pożegnanie zimy w świetlicy w Pławnie

23 marca, w piękny, słoneczny dzień, wychowankowie świetlicy z Pławna uczestniczyli w tradycyjnym obrzędzie "pożegnania zimy - powitania wiosny". Z marzanną wyruszyliśmy nad rzekę gdzie w rozpalonym ognisku spłonęła Zimowa Panna. Następnie piekliśmy kiełbaski i chętnie braliśmy udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu.

Więcej w Galerii

 
1 dzień wiosny w świetlicy w Ludwikowie

21 marca wychowankowie świetlicy w Ludwikowie udali się na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Po powrocie dzieci wykonywały rysunki przedstawiające marzannę i wiosnę. Następnie brali udział w zabawach sportowych oraz quizie wiedzy o wiośnie. Na wszystkich uczestników zabawy czekały słodkie upominki.

Więcej w Galerii

 
Palenie i topienie marzanny w świetlicy w Gowarzowie

W dniu rozpoczęcia kalendarzowej wiosny, pożegnaliśmy symbolicznie zimę. Rozpoczęliśmy rozpaleniem małego ogniska i spaleniem marzanny. Następnie otworzyliśmy sezon grillowania z kiełbaskami z ogniska.

Więcej w Galerii

 
Przygotowania do powitania wiosny w świetlicy w Gowarzowie
Już w czwartek podopieczni świetlicy w Gowarzowie powitają Panią Wiosnę. O godzinie 17 wyruszymy "utopić" marzannę. W ten sposób pożegnamy Panią Zimę.  Następnie planujemy rozpalić ognisko z kiełbaskami. Tak rozpoczniemy sezon wiosenny.

 

 
Dzień Kobiet w świetlicy w Gowarzowie

8 marca w świetlicy w Gowarzowie odbył się Dzień Kobiet. Dzieci i młodzież brali udział w różnych zabawach miedzy innymi: gra w kręgle, konkurs rysunkowy " Być Kobietą" oraz studio kosmetyczne. Chłopcy wręczyli dziewczyną lizaki i przygotowali słodki poczęstunek.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 70