GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
08.08.2018r. - „ Dziecięcy raj” - zabawy animacyjne z grupą „ Kama” : godz. 10.00

Fantazyjne malowanie twarzy farbami z atestem, warsztaty balonowe wraz z modelowaniem balonów w wzory kwiatów, piesków i inne które dzieci po zakończonej zabawie zabierają do domu, warsztaty plastyczne dla dzieci również zabieraja do domu ze sobą. Taniec z animatorami np. kaczuchy, chocho chocolate, pingwinek, taniec połamaniec i inne.Wyścigi rzędow na wesolo tj np.-kret, turlanie piłki, wyścigi kangurów, wyścigi z gazetami. Pokaz ogromnych baniek mydlanych XXL . Dzieci również mogą spróbować swych sił. Zabawy z balonami. Zabawy z chusta animacyjna: Przygotowany szereg zabaw ruchowych przy zastosowaniu chusty ciuciubabka. Zabawa pająk i mucha, przeciaganie liny, zabawy sportowe np. skoki w workach, przenoszenia jajek na łyżeczce, rzuty do celu, przenoszenie woreczkow. Akrobacje na gazecie. Mini Disco. Papierowe mumie. Kolo fortuny. Mata animacyjna DIY. Narty animacyjne. Klocki Jenga Klocki bumpy.Żywa maskotka minionka. Tunel animacyjny. Narty animacyjne. Zumba mur, balony wyzwania. Gra wieloosobawa XXL - przysmaki z grilla - boisko sportowe przy Urzędzie Gminy Gidle.

 
Stadnina koni w Gowarzowie

11 lipca odbyła się wycieczka do stadniny koni w Gowarzowie. Na początku dzieci oraz młodzież zwiedzili stadninę, po czym licznie korzystali z mozliwości przejażdżki konnej, po której mogli udać się na plac zabaw oraz boisko do gry w piłkę nożna. Na koniec wszyscy zasiedli przy wspólnym ognisku, gdzie odbyło się losowanie trzech darmowych lekcji jazdy konnej.

Więcej w Galerii

 
Turniej Tenisa Stołowego

4 lipca, w świetlicy w Ludwikowie, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Po zaciętej rywalizacji, spośród 26 uczestników, poszczególne miejsca zajęli:

 
Zajęcia plastyczne w Stęszowie

3 lipca w ramach letniego wypoczynku, w świetlicy w Stęszowie odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci oraz młodzież tworzyli obrazy z zabarwionej kolorową kredą soli, a także ilustracje z " rosnących farb", które po wyjęciu z mikrofalówki zyskiwały efekt 3D. Na koniec wszyscy otrzymali słodkie upominki . Uczestnicy zajęć byli bardzo zaciekawieni nowymi technikami plastycznymi, a całość przebiegła w miłej i wesołej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
Strefa kibica w świetlicy w Pławnie

Niezwykle gorąca atmosfera towarzyszyła kibicom, którzy spotykali się w świetlicy w Pławnie podczas meczy rozgrywanych przez naszą reprezentację podczas Mistrzostw Świata w Piłkę Nożną Rosja 2018. Fanów piłki nożnej ogarnęły piłkarskie emocje, które sięgnęły zenitu. Wspólnego kibicowania pozostanie na długo w pamięci.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd do stadniny koni 11.07.2018r.

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza chętne osoby na darmowy wypoczynek w stadninie koni w Gowarzowie. W atrakcjach wspólne zabawy na świeżym powietrzu , przejażdżki konne oraz ognisko. Zapraszamy 11.07.2018r. godz. 11.00

 
Piotrkowski Festiwal Wokalny

 

Studio Piosenki GOK w Gidlach wzięło udział w Piotrkowskim Festiwalu wokalnym „Najpiękniejsze są polskie piosenki”. Festiwal przebiegał dwuetapowo: przesłuchania konkursowe odbyły się 8 czerwca i wzięło w nich udział 74 solistów. Jury zakwalifikowało do udziału w finałowym, sobotnim konkursie 25 osób, w tym grupę naszych wokalistów. W finale podopieczni p. Violetty Ojrzyńskiej otrzymali nagrody: II miejsce Laura Grabarczyk, III miejsce Michał Makowski oraz wyróżnienia : Dominika Musiał, Emilia Rokita, Wiktoria Śliskowska, Nikola Kardas. Gratulujemy!

Zdjęcia pochodzą z portalu Radomsko. Naszemiasto

 
Wypoczynek letni " Lato z kulturą" 2018r.

 

Propozycje wypoczynku letniego

LATO Z KULTURĄ”

GOK Gidle 2018

 

 

 
Gminna Noc Świętojańska Pławno 2018

Plakat !!!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 63