GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

23.01.2019r. - Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - sala kameralna GOK Gidle godz. 9.00

 

27.01.2019r. - Koncert laureatów Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - KARTUZY - godz. 15.00 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Ogólnopolski Festiwal Twórczości Maryjnej Sancta Maria

 

28 maja podczas koncertu galowego w auli o. Augustyna Kordeckiego na Jasnej Górze wystąpili laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Maryjnej Sancta Maria. W konkursie udział wzięło ponad stu wykonawców, którzy zaprezentowali się podczas trzech dni przesłuchań konkursowych. Podczas gali zostały nagrodzone wokalistki GOK w Gidlach: I miejsce – Julia Drożdżyńska, II miejsce Laura Grabarczyk. Laureatkom składamy serdeczne gratulacje!

 
Rozśpiewać świat

 

11 maja w Kamienicy Polskiej odbył się Ogólnopolski Festiwal Piosenek Agnieszki Osieckiej „Rozśpiewać świat”. Podczas zmagań konkursowych prezentowano utwory autorstwa poetki Agnieszki Osieckiej. Koncert laureatów odbył się 13 maja, z gościnnym udziałem wokalistki Natalii Sikory. Wśród nagrodzonych znalazła się podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach - Kasia Utratny, która interpretacją piosenki „Kochankowie z ulicy Kamiennej” zdobyła II miejsce. Gratulujemy!

 
Rawski Mityng Wokalny

 

14 maja w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbył się XV Rawski Mityng Wokalny pod hasłem „100 piosenek na 100 lecie”. Wśród ponad setki wykonawców zaprezentowali się także podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach. Tym razem dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości młodzi wokaliści prezentowali wykonanie piosenek polskich, które stały się klasyką muzyki wokalnej.

Wśród nagrodzonych znalazły się:

II miejsce – Oliwia Kopiec

II miejsce Julia Drożdżyńska

Wyróżnienie – Wiktoria Śliskowska

Gratulujemy!!!

Więcej w Galerii

 
Marysia Markiewicz zdobyła Grand Prix MFPiT Majowa Nutka

Koncert finałowy XXVII międzynarodowego Festiwalu Majowa Nutka odbył się 07.05.2018 w Częstochowie. Wśród solistów z Polski, Estonii, Włoch, Portugalii, Rumunii i Ukrainy zaprezentowała się podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach Marysia Markiewicz. Międzynarodowe Jury przyznało nagrodę główną tegorocznego festiwalu Grand Prix za wykonanie piosenki pt. „Stone Cold” naszej Marysii !! Na co dzień zdolna solistka pracuje pod kierunkiem dyrektora GOK w Gidlach p. Violetty Ojrzyńskiej. Marysia zdobyła Grand Prix tego festiwalu po raz drugi, pierwszy tytuł wyśpiewała pięć lat temu w młodszej kategorii wiekowej. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne nagrody!

Więcej w Galerii

 

 
Nagroda dla Dyrektor GOK w Gidlach

W tegorocznym plebiscycie „Człowiek Roku Województwa Łódzkiego powiatu radomszczańskiego” wśród kandydatów nominowanych w kategorii KULTURA znalazła się dyrektor GOK w Gidlach p. Violetta Ojrzyńska, doceniona za wieloletnią pracę z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną wokalnie, której podopieczni reprezentują Polskę na festiwalach międzynarodowych oraz muzycznych programach telewizyjnych. Zdobywając ponad pół tysiąca głosów czytelników „Dziennika Łódzkiego” i „Tygodnika Ilustrowanego” dyrektor GOK uplasowała się na drugim miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w upowszechnianiu kultury i promowaniu talentów naszej gminy.

Więcej w Galerii

 

 
Międzynarodowy Festiwal Majowa Nutka z nagrodami!

XXVII edycja Międzynarodowego festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka w Częstochowie zakończyła się pasmem sukcesów dla podopiecznych Studia Piosenki GOK w Gidlach. Wśród ok. 140 wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych nasi soliści wyśpiewali następujące nagrody:

 
Międzynarodowy Festiwal „Young Europa” w Kijowie

W stolicy Ukrainy – Kijowie w dniach 24-28 kwietnia odbył się Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Young Europa”, w którym udział wzięły podopieczne dyrektora GOK w Gidlach p. Violetty Ojrzyńskiej. W konkursie udział wzięli wokaliści z Ukrainy, Rosji, Serbii, Polski, Litwy, Kazachstanu, Włoch, Bułgarii i Rumunii. Każdy wokalista prezentował interpretację dwóch piosenek.

 
Spotkanie „Godzina z…”

12 kwietnia w Zespole Szkół Elektryczno- Elektronicznych w Radomsku w ramach cyklu „Godzina z…” odbyło się spotkanie Dyrektora GOK Violetty Ojrzyńskiej i jej podopiecznych Oliwii Kopiec i Michała Makowskiego z uczniami tej szkoły. W klimatycznej ElektRock Cafe rozmawiano o specyfice pracy wokalnej z młodzieżą, blaskach i cieniach udziału w muzycznych talent-show, festiwalach wokalnych, drogach wokalnego rozwoju. Młodzi artyści zaprezentowali się także w mini recitalu. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niepowtarzalną atmosferę.

Więcej w Galerii

 
Pożegnanie zimy przez wychowanków świetlicy w Pławnie

Z wykonaną wcześniej kukłą - Marzanną wyruszyliśmy nad rzeką śpiewając wiosenną piosenkę "Stokrotka". W rozpalonym ognisku spaliliśmy Zimową Pannę. Piekliśmy kiełbaski, a po konsumpcji wróciliśmy w wesołym nastroju do świetlicy.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 62