GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

29.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - szkoły

31.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przedszkola

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Dzień Kobiet w świetlicy w Ludwikowie

Tradycyjnie już, jak co roku, w świetlicy w Ludwikowie obchodziliśmy uroczyście Dzień Kobiet. Chłopcy złożyli koleżanką życzenia i wręczyli kwiaty. Nie zabrakło również wspólnych gier i wesołych zabaw.

Więcej w Galerii

 
Dzień Kobiet w świetlicy w Pławnie

8 marca w świetlicy w Pławnie świętowaliśmy Dzień Kobiet. Chłopcy składając życzenia wręczyli dziewczętom róże i czekoladki oraz odśpiewali " Sto lat". Następnie zasiedliśmy do poczęstunku. Były też tańce , śpiewy i konkursy. W wesołej atmosferze bawiliśmy się do godz. 21.00

Więcej w Galerii

 
Sukcesy na festiwalu „Joy of singing”

W minioną sobotę w Domu Kultury we Włoszczowie odbyła się XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of singing”. W konkursie rywalizowało około 100 wykonawców min. z Krakowa, Nowego Targu, Kielc, Lublina, Warszawy, Ostrowca Świętokrzyskiego. Grupa wokalistów GOK z Gidel została oceniona bardzo wysoko, mimo iż poziom scenicznych prezentacji był bardzo wysoki. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Marysia Markiewicz – II miejsce, Oliwia Kopiec II miejsce, Julia Walaszczyk II miejsce, Wiktoria Śliskowska oraz wyróżnienia Julia Drożdżyńska i Michał Makowski. Gratulujemy !

Więcej w Galerii

 
Konkurs Wokalny Mikrofon z sukcesami

 

W niedzielne popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Radomsku koncertem laureatów zakończyły się festiwalowe zmagania tegorocznego Konkursu Wokalnego Mikrofon 2019 pod patronatem Prezydenta miasta Radomsko. W trwających dwa dni przesłuchaniach wzięło udział ponad 120 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych. W piątek na scenie MDK prezentowali się wokaliści z klas I-III oraz IV-VI, sobotnie przesłuchania zgromadziły wykonawców z kategorii klas 7-8 i klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięli udział podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach, pracujący pod kierunkiem instruktora p. Violetty Ojrzyńskiej.

 
Julia w The Voice Kids TVP

 

 

23 lutego w budynku TVP w Warszawie odbył się finał II edycji talent show The Voice Kids. Wzięli w nim udział wszyscy uczestnicy kolejnych etapów programu. Wśród nich Julia Drożdżyńska – podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach. Julia kształci się pod okiem instruktora wokalnego p. Violetty Ojrzyńskiej od 3 lat. Reprezentuje naszą gminę na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych min. w Czechach i na Malcie. Bierze udział w imprezach organizowanych na terenie naszej gminy: piknikach, festynach, uroczystościach Złotych Godów.

 
Zabawa karnawałowa i tłusty czwartek

28 lutego w świetlicy w Gowarzowie odbyła się zabawa karnawałowa połączona z tłustym czwartkiem, w której udział brali także wychowankowie świetlicy w Ludwikowie. Dzieci bawiły się w " Kalambury, "Chodzi lisek koło drogi", "Mafię", " Karetę", Gorące krzesła", " Rodzinne wyjście do ZOO", "Pif - paf"'. Następnie odbyła się zabawa taneczna. Dla podopiecznych przygotowany został słodki poczęstunek. Całość upłynęła w wesołej i przyjemnej atmosferze. W imprezie uczestniczyło ok 20 osób.

Więcej w Galerii

 
Ferie zimowe w świetlicy w Pławnie

1 - Zajęcia plastyczne:

- wykonywanie kartek walentynkowych.

- wykonywanie masek karnawałowych.

2 - Zabawa karnawałowa dla dzieci i młodzieży ok 40 osób.

3 - Walentynki ( poczęstunek, historia Św. Walentego, rozdawanie kartek walentynkowych, chłopcy zakupili kilkadziesiąt balonów w kształcie serca wypełnionych helem), dyskoteka ok 45 osób.

4 - Rozgrywki gier zręcznościowych i planszowych, tenisa stołowego.

5 - Udział wychowanków świetlicy w zajęciach i wyjazdach zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach.

Więcej w Galerii

 

 

 
Wyjazd na basen

Ostatni dzień ferii zimowych znów aktywny. Dziś odbył się wyjazd do Radomska na basen, gdzie prócz pływania, podopieczni mogli poznać podstawowe zasady ratownictwa medycznego w wodzie oraz korzystać ze wszystkich dostępnych sprzętów. Następnie przeprowadzone zostały zajęcia fitness na trampolinach. Łącznie udział wzięło 35 osób

Więcej w Galerii

 
Zajęcia tańca nowoczesnego oraz teatrzyk "Przygody Krecika"

W czwartek popołudniu przeprowadzone zostały, ostatnie już, zajęcia tańca nowoczesnego. Następnie po raz kolejny mogliśmy oglądać Teatrzyk artystów z Krakowa zatytułowany " Przygody Krecika ". Przedstawienie miało charakter interaktywny, więc na scenie, prócz artystów i dekoracji, pojawiły się także dzieci. Widzowie aktywnie włączyli się w opowiadaną historię tańcząc i wykonując przed sceną instrukcje bohaterów spektaklu. Główna postacią był tytułowy Krecik, któremu znudziło się mieszkanie we własnym, ciasnym i ciemnym kopcu. Ze względu na to , korzystając z propozycji innych zwierząt, odwiedzał ich mieszkania, próbując znaleźć w nich miejsce dla siebie. Okazało się jednak, że nigdzie nie jest tak dobrze, jak we własnym domu. Dzisiejsze zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Uczestniczyło w nich ok 30 osób

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 70