GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Życzenia świąteczne

Na czas Świąt Bożego Narodzenia,

życzymy wiele radości,

miłości i obfitych łask płynących

z betlejemskiego żłóbka oraz

Szczęśliwego Nowego Roku!

Dyrekcja i pracownicy

Gminnego Ośrodka Kultury

 
Spotkanie przedświąteczne w świetlicy w Ludwikowie

20 grudnia , w Ludwikowie, odbyło się przedświąteczne spotkanie wychowanków świetlic środowiskowych z Ludwikowa oraz Gowarzowa. Przy dźwiękach kolęd dzieci brały udział w zajęciach kulinarnych. Tym razem były to warsztaty wypiekania świątecznych pierników. Z ciasta powstało mnóstwo apetycznych wypieków, które były ozdabiane przez podopiecznych. Dzień był niezwykle pracowity, ale minął w bardzo sympatycznej i wesołej atmosferze. Nie zabrakło również wspólnego łamania się opłatkiem oraz składania życzeń.

Więcej w Galerii

 
Festiwal Eurokids Winter international art contest for youn talents

Festiwal Eurokids Winter international art contest for youn talents odbywał się dn. 14 -16 grudnia we włoskim miasteczku Maiori. Wzięli w nim udział uczestnicy z Serbi, Rumuni, Hollandii, Mołdawi, Chorwacji, Malty, Włoch oraz Polski. Konkursowe zmagania przebiegły w następujących kategoriach: dance, singing, instrumentalist i paiting. Julia i Michał wokaliści GOK w Gidlach prezentowali swoje interpretacje utworów w kategorii Singing. Rywalizowali z ponad 40 osobami śpiewającymi piosenki pop, jaz, orginal oraz folk. mimo wysokiego poziomu festiwalu naszym reprezentantom przypadły w udziale najwyższe nagrody. Grand Prix festiwalu otrzymała Julia Walaszczyk, nagrodę Special Prize wyśpiewał Michał Makowski. Serdecznie gratulujemy.

Więcej w Galerii

 
Gminne Mikołajki

14 grudnia bieżącego roku, w świetlicy w Ludwikowie, odbyła się zabawa mikołajkowa, przeznaczona dla podopiecznych świetlic środowiskowych oraz dzieci z terenu gminy Gidle. Dzięki współpracy Gminnego Ośrodka Kultury oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gidlach, wychowankowie aktywnie, wesoło i bardzo sympatycznie spędzili czas na zabawach z grupą animacyjną "Ale Frajda.". Dużą popularnością cieszyły się atrakcje w postaci fotobudki i stoiska chemicznych eksperymentów. Na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek oraz prezenty rozdawane przez świętego Mikołaja.

Więcej w Galerii

 
Festiwal Piosenki Przedszkolnej Brzdąc

10 grudnia, w sali kameralnej Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach, odbył się X Festiwal Piosenki Przedszkolnej " Brzdąc". Dzieci występowały w trzech kategoriach 3 -4 latki, 5 - 6 latki oraz zespoły, prezentując dowolnie wybrane utwory. Na wszystkich uczestników festiwalu czekały dyplomy oraz nagrody w postaci maskotek.

Więcej w Galerii

 
Zabawa andrzejkowa w świetlicy w Pławnie

30.11.2018r. w świetlicy w Pławnie odbyła się zabawa andrzejkowa , w której uczestniczyły 34 osoby. W ten wieczór, świat realny połączył się ze światem magi i wróżb. Obecni, chcąc dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości, uczestniczyli w wielu przygotowanych wróżbach. Był także poczęstunek (zapiekanki, paluszki, ciasteczka z wróżbą, napoje) . Tańce i zabawy sprawiły, że wszyscy wracali do domu zmęczeni, ale zadowoleni, radośni, pełni nadziei,  że wróżby spełnią się. Zabawa trwała od godz. 16.00 do 22.00.

Więcej w Galerii

 
Zabawa andrzejkowa w świetlicy na Ludwikowie

30 listopada, w świetlicy w Ludwikowie, odbyła się zabawa andrzejkowa, w której brali udział podopieczni świetlic z Ludwikowa oraz Gowarzowa. Dzieci tradycyjnie przelewały wosk, ustawiały buty, wróżyły imię przyszłej żony, męża, a także swój przyszły zawód. Brały również udział w zabawach i konkursach zręcznościowych. Na wszystkich uczestników imprezy czekały drobne nagrody oraz słodki poczęstunek. Wychowankowie chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach. Całość przebiegła w wesołej i sympatycznej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
Konkurs plastyczny " Niepodległa - pamiętamy"

Z okazji uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości dla wychowanków świetlic środowiskowych, został ogłoszony konkurs pt. "Niepodległa - pamiętamy". Podopieczni tworzyli biuletyny, albumy, plakaty, portrety oraz inne prace plastyczne. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

I miejsce:

Adam Frymus, Patrycja Rylik, Jakub Wojakowski, Julia Krauze.

II miejsce:

Maciej Rokita, Jakub zatoń, Marcin Zatoń, Alicja Kacprowicz, Karolina Pioruńska, Julia Szczepańska, Malwina Kisła, Oliwia Bartnik.

III miejsce:

Dagmara Pioruńska, Maja Ciszek, Weronika Rachwalik, Dawid Kisły, Norbert zatoń, Eliza Zatoń, Julia Olejnikowska, Weronika Moś.

 
Warsztaty rękodzieła z "Osikową Doliną"

Z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zorganizował warsztaty rękodzieła , które przeprowadziła firma z Osikowej Doliny. Tematem zajęć było wyklejanie "Orła Białego" z drewna osikowego. Warsztaty przeznaczone były dla dwóch grup wiekowych. Pierwszą grupą był Polski Związek Emerytów i Rencistów z Pławna, natomiast w godzinach popołudniowych zajęcia odbyły się dla dzieci z terenu gminy Gidle. Łącznie udział wzięło 45 osób

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 67