GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Zabawa andrzejkowa w świetlicy w Pławnie

30.11.2018r. w świetlicy w Pławnie odbyła się zabawa andrzejkowa , w której uczestniczyły 34 osoby. W ten wieczór, świat realny połączył się ze światem magi i wróżb. Obecni, chcąc dowiedzieć się co ich czeka w przyszłości, uczestniczyli w wielu przygotowanych wróżbach. Był także poczęstunek (zapiekanki, paluszki, ciasteczka z wróżbą, napoje) . Tańce i zabawy sprawiły, że wszyscy wracali do domu zmęczeni, ale zadowoleni, radośni, pełni nadziei,  że wróżby spełnią się. Zabawa trwała od godz. 16.00 do 22.00.

Więcej w Galerii

 
Zabawa andrzejkowa w świetlicy na Ludwikowie

30 listopada, w świetlicy w Ludwikowie, odbyła się zabawa andrzejkowa, w której brali udział podopieczni świetlic z Ludwikowa oraz Gowarzowa. Dzieci tradycyjnie przelewały wosk, ustawiały buty, wróżyły imię przyszłej żony, męża, a także swój przyszły zawód. Brały również udział w zabawach i konkursach zręcznościowych. Na wszystkich uczestników imprezy czekały drobne nagrody oraz słodki poczęstunek. Wychowankowie chętnie uczestniczyli we wszystkich atrakcjach. Całość przebiegła w wesołej i sympatycznej atmosferze.

Więcej w Galerii

 
Konkurs plastyczny " Niepodległa - pamiętamy"

Z okazji uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości dla wychowanków świetlic środowiskowych, został ogłoszony konkurs pt. "Niepodległa - pamiętamy". Podopieczni tworzyli biuletyny, albumy, plakaty, portrety oraz inne prace plastyczne. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

I miejsce:

Adam Frymus, Patrycja Rylik, Jakub Wojakowski, Julia Krauze.

II miejsce:

Maciej Rokita, Jakub zatoń, Marcin Zatoń, Alicja Kacprowicz, Karolina Pioruńska, Julia Szczepańska, Malwina Kisła, Oliwia Bartnik.

III miejsce:

Dagmara Pioruńska, Maja Ciszek, Weronika Rachwalik, Dawid Kisły, Norbert zatoń, Eliza Zatoń, Julia Olejnikowska, Weronika Moś.

 
Warsztaty rękodzieła z "Osikową Doliną"

Z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zorganizował warsztaty rękodzieła , które przeprowadziła firma z Osikowej Doliny. Tematem zajęć było wyklejanie "Orła Białego" z drewna osikowego. Warsztaty przeznaczone były dla dwóch grup wiekowych. Pierwszą grupą był Polski Związek Emerytów i Rencistów z Pławna, natomiast w godzinach popołudniowych zajęcia odbyły się dla dzieci z terenu gminy Gidle. Łącznie udział wzięło 45 osób

Więcej w Galerii

 
VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Cecyliada

17-18 listopada w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Chrześcijańskiej Cecyliada. W sobotę odbyły się przesłuchania , w niedzielę Koncert finałowy. Jury oceniło wykonawców w  poszczególnych kategoriach wiekowych oraz w kategorii solistów, zespołów i chórów. Wśród nagrodzonych znalazły się podopieczne Studia Wokalnego z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach. Pierwsze miejsce zajęła Laura Grabarczyk, trzecie Amelia Grabarczyk. Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Śliskowska.

 
Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

15 listopada w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska odbył się Wojewódzki Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej. W tegorocznym konkursie udział wzięło 100 uczestników, w tym podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach. Jury postanowiło przyznać najwyższe nagrody naszym wokalistom: I miejsce - Laura Grabarczyk, II miejsce - Julia Drożdżyńska, III miejsce - Dominika Musiał oraz wyróżnienie dla Nikoli Kardas. Gratulujemy.

Więcej w Galerii

 
XXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie

W dniu 10.11.2018r. w Miejskim Domu Kultury w Przedborzu odbył się XXVII Ogólnopolski Festiwal Piosenki i Pieśni o Mojej Ojczyźnie, na który przyjechało dwustu uczestników z całej Polski. Przesłuchania odbyły się od godz. 10.00 aż do wieczora. Komisja jury w składzie: Marzena Michałowska-Kowalik, Magdalena Kałuzińska i Bogusław Nowak postanowili przyznać wyróżnienia podopiecznym GOK w Gidlach: Zuzannie Cudak, Katarzynie Mariankowskiej, Nikoli Kardas, oraz Emilii Rokicie. Gratulujemy.

Więcej w galerii

 
X Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Dnia 07.11.2018r. w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach odbył się X Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W tym roku czciliśmy setną rocznicę odzyskania Niepodległości. Spośród 21 uczestników poszczególne miejsca zajęli:

Kategoria klasy I - III

1 miejsce - Julia Normand

2 miejsce - Maja Ciszek

3 miejsce - Barbara Skórka

Kategoria klasy IV - VI

Grand Prix - Nikola Kardas

1 miejsce - Zuzanna Cudak, Amelia Januszewska, Katarzyna Mariankowska

2 miejsce - Marta Łągiewka, Patrycja Wojciechowska, Oliwia Siemińska, Amelia Grabarczyk, Oliwia Łągiewka

3 miejsce - Martyna Kosmala, Kacper Basiński, Marta Normand, Kinga Koch, Adrian Mirowski

Kategoria klasy VII - VIII

Grand Prix - Emilia Rokita

1 miejsce - Laura Grabarczyk

2 miejsce - Dominika Musiał , Michalina Serwa

zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, puchary oraz dyplomy.

Więcej w Galerii

 

 

 
„Tak powstawała Niepodległa” - bezpłatna wystawa do pobrania

Biuro Programu „Niepodległa” przygotowało bezpłatną wystawę poświęconą procesowi odzyskiwania przez Polskę niepodległości oraz dorobkowi II Rzeczypospolitej. Wystawa „Tak powstawała Niepodległa” pomyślana jest jako materiał popularnonaukowy pomocny w uczczeniu setnej rocznicy niepodległości Polski.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z wystawy! Przyda się ona na użytek własny, ale też na potrzeby instytucji kultury, jednostek samorządu terytorialnego, szkół, organizacji pozarządowych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 66