GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Andrzejki w świetlicy w Pławnie

Ten tradycyjny wieczór wróżb,przepowiedni , zaklęć, spędziliśmy w magicznej atmosferze przy zapalonych świecach. Wróżyliśmy:

- ze skórki jabłka

- wychodzenie butów za próg

- przebijanie serca z imionami

- przyszłość ukryta pod kubkiem

- losowanie magicznych liczb

- rzucanie kostek do gry

- losowanie kolorowych karteczek

Poszczególne wróżby były przeplatane tańcami oraz konsumowaniem samodzielnie przygotowanych zapiekanek.

Więcej w Galerii

 
Test w świetlicy w Pławnie

Rok 2016 -rokiem H. Sienkiewicza. Z tej okazji w świetlicy w Pławnie przeprowadzono test na temat życia i twórczości wielkiego pisarza - noblisty poprzedzony wykładem instruktorki. W teście brało udział 12 osób w wieku od 13 lat do 16 lat. Test zawierał 22 pytania z podpunktami. Można było uzyskać maksimum 44 punkty. Oto wyniki:

 
Festiwal Singer Stage na Malcie

Ponad 70 wokalistów z 12 państw europejskich wzięło udział w tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Singer Stage 2016, który odbył się w dn. 9-13 listopada w stolicy Malty- Valettcie. Sceniczne prezentacje w postaci dwóch utworów przedstawiły reprezentantki Polski: Marysia Markiewicz, Julia Walaszczyk i Oliwia Kopiec. Zmagania konkursowe oceniała także juror festiwalu Singer Stage- dyrektor GOK w Gidlach p. Violetta Ojrzyńska.

 
Złote Talenty w Złotej Pradze 2016

W dniach 3-7 listopada w stolicy Czech- Pradze odbyła się jesienna edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Złote Talenty w Złotej Pradze”. Wśród młodych wokalistów min. z Rosji, Estonii, Ukrainy znalazły się także podopieczne trenera wokalnego p. Violetty Ojrzyńskiej: Julia Drożdżyńska i Wiktoria Śliskowska. Obie wokalistki wzięły udział w konkursowych zmaganiach w dwóch kategoriach: pop i folk. Wyśpiewały następujące nagrody: Wiktoria Śliskowska I miejsce w kat. folk i III miejsce w kat. pop, Julia Drożdżyńska II miejsce w kat. pop i II miejsce w kat. folk. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !

Więcej w Galerii

 

 
Jesienne prace plastyczne w świetlicy w Pławnie

W pewien jesienny wieczór wychowankowie świetlicy w Pławnie postanowili wykonać ozdoby wykorzystując materiały z darów jesieni ( kasztany , żołędzie, szyszki, jarzębina, liście). Dzięki temu powstały prześliczne ludziki, jeże, koty, roboty i psy.

Więcej w Galerii

 
VIII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje"

W dniu 04.11.2016r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się VIII Gminny Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. W trzech kategoriach grupowych udział wzięło 40 uczestników. Poziom wykonawców był bardzo wysoki i wyrównany o czym świadczą zajęte miejsca:

 
Dzień Chłopaka w świetlicy w Pławnie

30 września w świetlicy w Pławnie zorganizowano Dzień Chłopaka. Udział wzięło 22 chłopców, którzy otrzymali drobne upominki w postaci czekolady , długopisów oraz notesów. Dziewczęta przygotowały także słodki poczęstunek mianowicie ciasta, ciasteczka , oponki, paluszki oraz kompot. Wiele radości,entuzjazmu i śmiechu towarzyszyło uczestnikom imprezy podczas wielu konkursów takich jak:

- jedzenie cytryny bez kwaśnej miny, nawlekanie igły na czas, wiązanie krawatów, rysowanie człowieka z zamkniętymi oczami, rozpoznawanie dotykiem, wyławianie ustami jabłek z wody, konkurs na największy balon z gumy do żucia, obieranie i konsumowanie marchewek na czas, jedzenie ptysia bez użycia rąk.

Więcej w Galerii

 
VIII Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VIII Gminnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w Pieśniach Żyje". Regulamin i karta zgłoszeń do skopiowania poniżej.

 

 
Regulamin konkursu fotograficznego " Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle"

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

" Najpiękniejsze kapliczki gminy Gidle".


 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 48