GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Turniej gier planszowych

27 sierpnia, w ramach Letniego wypoczynku, w świetlicy w Gowarzowie odbył się turniej gier planszowych. W poszczególnych rozgrywkach następujące miejsca zajęli:

"Chińczyk"

1 miejsce - Maja Rębisz

2 miejsce - Alicja Kacprowicz

3 miejsce - Maksymilian Skibiński

"Dobble"

! miejsce - Weronika Moś

2 miejsce - Ewa Zjawiona

3 miejsce -Julia Olejnikowska

 
Wycieczka do Ogrodzieńca

W dniu 08.08.2019 r. w ramach programu Letniego Wypoczynku, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach, odbyła się wycieczka do Ogrodzieńca. Udział w niej wzięło 37 dzieci z terenu Gminy Gidle. Wycieczkę rozpoczęto w Parku Rozrywki przy placu zamkowym.  Następnie dzieci zwiedzały Park Miniatur, w którym można zobaczyć rekonstrukcje wszystkich zamków na Jurze Krakowsko -Częstochowskiej oraz repliki machin oblężniczych z okresu średniowiecza. Po Parku Miniatur przyszedł czas na odwiedziny w Domu Legend i Strachów, gdzie wszyscy przenieśli się w świat baśni oraz legend. Wycieczka minęła w miłej, przyjaznej i sympatycznej atmosferze.

 
Dzień Malucha w Pławnie

4 sierpnia bieżącego roku w godzinach popołudniowych przy współpracy z Radą Sołecką oraz Radnymi z Pławna, odbyła się impreza przeznaczona dla najmłodszych pt. "Dzień Malucha". Całość rozpoczął występ wychowanków z Publicznego Przedszkola w Pławnie, następnie odbył się pokaz tańca w wykonaniu Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, po nim koncert podopiecznych Studia Wokalnego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach. Na zakończenie dzieci brały udział w zabawach przygotowanych przez animatorów z grupy " Kama". Na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek.

 
Gminny Turniej Tenisa Stołowego

31 lipca, w świetlicy na Ludwikowie, odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego, w którym , po zaciętej rywalizacji, poszczególne miejsca zajęli:

Klasy III - V kategoria mieszana

1 miejsce - Dawid Nocuń

2 miejsce - Dagmara Pioruńska

3 miejsce - Ewa Zjawiona

 

Klasy VI - VIII kategoria chłopców

1 miejsce - Dawid Bańcerek

2 miejsce - Beniamin Zatoń

3 miejsce - Bartek Baran

 
Ognisko w świetlicy w Gowarzowie

26 lipca w świetlicy w Gowarzowie odbyło się ognisko, na którym byli również podopieczni świetlicy w Ludwikowie. Dzień na świeżym powietrzu upłynął pod znakiem zabaw i gier sportowych, takich jak piłka nożna, hula - hop, siatkówka czy zabawa w chowanego. Całość przebiegła w radosnej i sympatycznej atmosferze. Na wszystkich uczestników ogniska czekał drobny poczęstunek

 
" Czary Mary"- pokaz iluzjonisty

25 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach odbył się występ iluzjonisty Błażeja Stachury. Widzowie mogli obejrzeć zadziwiający i widowiskowy pokaz sceniczny z wykorzystaniem kart i monet, znikającą lub zmieniającą kolor chustą, łączeniem przeciętej liny w całość, znikającą wodą. Artysta wykazał się ponad to doskonałą umiejętnością zgadywania oraz przewidywania. Dzieci brały aktywny udział w przedstawieniu, dzięki czemu same na moment mogły się przenieść do świata iluzji. Pokaz zachwycił swoją nastrojowością, zadziwił efektami, wprowadzając miłą, wesołą, a także tajemniczą atmosferę spotkania.

 
Koncert i nagroda dla Marysi Markiewicz

W sobotę 13 lipca podopieczna Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach Marysia Markiewicz wystąpiła z recitalem podczas imprezy plenerowej " Urodziny Zdrowej Częstochowy", która odbyła się na częstochowskim Placu Biegańskiego. To rodzinna impreza z mnóstwem atrakcji, muzyki i konkursów. Wśród artystów prezentujących się na scenie wystąpili min. Papa D, zespół Claris, Silverband oraz Marysia Markiewicz, która wzięła także udział w plebiscycie nagrody publiczności wyżej wymienionego koncertu, zostając laureatką 2 miejsca. Gratulujemy!

 
Letnie śpiewanie

W dniu 10 lipca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gidlach, w ramach realizacji projektu Letniego Wypoczynku, odbyły się wakacyjne warsztaty wokalne zatytułowane " Letnie śpiewanie". Podczas zajęć uczestnicy kształcili swoje głosy pod kierunkiem instruktora wokalnego P. Violetty Ojrzyńskiej. Wybrano także repertuar na zbliżające się międzynarodowe festiwale w Gdyni, Estonii i Pradze oraz dokonano nagrań kwalifikacyjnych młodych wokalistów do udziału w wyżej wymienionych festiwalach.

 
Zajęcia kulinarne

11 lipca, w świetlicy w Ludwikowie, odbyły się zajęcia kulinarne połączone z zabawami oraz konkursami dla dzieci, w których brali udział także wychowankowie świetlicy w Gowarzowie. Uczestnikom, odpowiednio do wieku, zostały przydzielone zadania w kuchni, dzięki którym upiekliśmy smaczną, domową pizzę. Po pracy przyszedł czas na konsumpcję oraz zabawę. Podopieczni grali w kalambury, gorące krzesła, wyścigi z piłeczką pingpongową, po których przegrana osoba, przebijając balon, losowała dla siebie zadanie do wykonania, a także chętnie brali udział w zabawie zatytułowanej " Tak to leciało", podczas której wybrana drużyna musiała dokończyć tekst danej piosenki. Na zakończenie dla wszystkich przewidziana została słodka niespodzianka w postaci lodów. Dzień minął w miłej, a przede wszystkim radosnej i wesołej atmosferze.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 67