GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

02.06.2018r. Studio Piosenki GOK zaprasza na Dni Radomska godz. 15.00

 

22.06.2018r. Rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego ' Nałogi drogą donikąd"

 

23.06.2018r. Gminna Noc Świętojańska - Pławno godz. 18.00


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Marysia Markiewicz zdobyła Grand Prix MFPiT Majowa Nutka

Koncert finałowy XXVII międzynarodowego Festiwalu Majowa Nutka odbył się 07.05.2018 w Częstochowie. Wśród solistów z Polski, Estonii, Włoch, Portugalii, Rumunii i Ukrainy zaprezentowała się podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach Marysia Markiewicz. Międzynarodowe Jury przyznało nagrodę główną tegorocznego festiwalu Grand Prix za wykonanie piosenki pt. „Stone Cold” naszej Marysii !! Na co dzień zdolna solistka pracuje pod kierunkiem dyrektora GOK w Gidlach p. Violetty Ojrzyńskiej. Marysia zdobyła Grand Prix tego festiwalu po raz drugi, pierwszy tytuł wyśpiewała pięć lat temu w młodszej kategorii wiekowej. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne nagrody!

Więcej w Galerii

 

 
Nagroda dla Dyrektor GOK w Gidlach

W tegorocznym plebiscycie „Człowiek Roku Województwa Łódzkiego powiatu radomszczańskiego” wśród kandydatów nominowanych w kategorii KULTURA znalazła się dyrektor GOK w Gidlach p. Violetta Ojrzyńska, doceniona za wieloletnią pracę z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną wokalnie, której podopieczni reprezentują Polskę na festiwalach międzynarodowych oraz muzycznych programach telewizyjnych. Zdobywając ponad pół tysiąca głosów czytelników „Dziennika Łódzkiego” i „Tygodnika Ilustrowanego” dyrektor GOK uplasowała się na drugim miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w upowszechnianiu kultury i promowaniu talentów naszej gminy.

Więcej w Galerii

 

 
Międzynarodowy Festiwal Majowa Nutka z nagrodami!

XXVII edycja Międzynarodowego festiwalu Piosenki i Tańca Majowa Nutka w Częstochowie zakończyła się pasmem sukcesów dla podopiecznych Studia Piosenki GOK w Gidlach. Wśród ok. 140 wykonawców w pięciu kategoriach wiekowych nasi soliści wyśpiewali następujące nagrody:

 
Międzynarodowy Festiwal „Young Europa” w Kijowie

W stolicy Ukrainy – Kijowie w dniach 24-28 kwietnia odbył się Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Young Europa”, w którym udział wzięły podopieczne dyrektora GOK w Gidlach p. Violetty Ojrzyńskiej. W konkursie udział wzięli wokaliści z Ukrainy, Rosji, Serbii, Polski, Litwy, Kazachstanu, Włoch, Bułgarii i Rumunii. Każdy wokalista prezentował interpretację dwóch piosenek.

 
Spotkanie „Godzina z…”

12 kwietnia w Zespole Szkół Elektryczno- Elektronicznych w Radomsku w ramach cyklu „Godzina z…” odbyło się spotkanie Dyrektora GOK Violetty Ojrzyńskiej i jej podopiecznych Oliwii Kopiec i Michała Makowskiego z uczniami tej szkoły. W klimatycznej ElektRock Cafe rozmawiano o specyfice pracy wokalnej z młodzieżą, blaskach i cieniach udziału w muzycznych talent-show, festiwalach wokalnych, drogach wokalnego rozwoju. Młodzi artyści zaprezentowali się także w mini recitalu. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niepowtarzalną atmosferę.

Więcej w Galerii

 
Pożegnanie zimy przez wychowanków świetlicy w Pławnie

Z wykonaną wcześniej kukłą - Marzanną wyruszyliśmy nad rzeką śpiewając wiosenną piosenkę "Stokrotka". W rozpalonym ognisku spaliliśmy Zimową Pannę. Piekliśmy kiełbaski, a po konsumpcji wróciliśmy w wesołym nastroju do świetlicy.

Więcej w Galerii

 
Życzenia świąteczne

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja". Życzy:

Dyrekcja oraz pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach.


 

 

 
Dzień Kobiet w świetlicy w Pławnie

Jak co roku w świetlicy w Pławnie uczczono święto kobiet. Chłopcy odśpiewali sto lat, złożyli dziewczętom życzenia oraz wręczyli kosmetyki wraz z lizakami w kształcie serca. Uczestnicy imprezy wzięli liczny udział w wielu konkursach i zabawach. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Więcej w Galerii

 
Festiwal „The Joy of Singing” we Włoszczowie

Miniony weekend w MDK we Włoszczowie upłynął pod znakiem radosnego muzykowania na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „The Joy of Singing”. W zmaganiach konkursowych udział wzięło 90 uczestników w czterech kategoriach wiekowych.Poziom wokalny konkursowych prezentacji był najwyższy od lat, mimo to wokalistom reprezentującym GOK w Gidlach udało się wyśpiewać nagrody: Kat. 6-8 lat Amelia Grabarczyk – wyróżnienie, III miejsce w kat. 10-13 lat –Laura Grabarczyk, w kat. 14-16 lat wyróżnienia otrzymali Julia Drożdżyńska i Michał Makowski, także wyróżnienie otrzymała w kat. 17-23 l. Marysia Markiewicz. Nagrodzonym gratulujemy .

Więcej w Galerii

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 53