GOK Gidle
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

GOK Gidle

Pierwszy obrazek

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

Nutkaaa

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle

GOK Gidle GOK Gidle
Najbliższe wydarzenia

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zaprasza na stałe formy zajęć:

 

poniedziałek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

wtorek godz. 15.00 - zajęcia wokalne

 

wtorek - piątek - godz. 16.00 zajęcia muzyczne

 

piątek - godz. 16.00 zajęcia plastyczne

 

29.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - szkoły

31.01.2020r. Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - przedszkola

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także
Strona główna Urzędu Gminy Gidle
www.gidle.pl
Biuletyn informacji publicznej
www.bip.gidle.pl
Aktualności
Zimowe interpretacje piosenki

 

W czwartek 21 lutego w GOK w Gidlach odbyły się warsztaty wokalne prowadzone przez instruktora wokalnego p. Violettę Ojrzyńską. Na zajęcia składały się dwa moduły: szkoleniowy, podczas którego dzieci wykonywały ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne i ćwiczenia emisji głosu; oraz moduł interpretacji piosenki, gdzie każde dziecko doskonaliło umiejętności pracy z tekstem i wyrażanie emocji w piosence. Warsztaty z pewnością zaowocują pozyskaniem nowych umiejętności wokalnych, które w przyszłości przełożą się na kolejne sukcesy młodych adeptów sztuki wokalnej. W warsztatach wzięło udział 18 dzieci w wieku 6-17 lat.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd na ściankę wspinaczkową

20 lutego odbył się wyjazd do Radomska, gdzie uczestnicy ferii mieli zajęcia przeprowadzone w Hali Powiatowej. Do dyspozycji mieliśmy ściankę wspinaczkową oraz atrakcje na sali ćwiczeń - zabawy klockami, ćwiczenia na materacach i workach bokserskich. Następnie odbyły się kolejne już zajęcia taneczne. W dzisiejszym aktywnym dniu udział wzięło 40 osób.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd do kina MDK Radomsko

W dniu 19.02.2019r. Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zorganizował wyjazd do kona na bajkę "Co w trawie piszczy". Bajka przedstawia historię Pasikonika Tonika, który jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

Więcej w Galerii

 
Zakończenie warsztatów "Inspiracje walentynkowe"

Pierwszy dzień drugiego tygodnia ferii już za nami. Dziś ponownie odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieci kończyły swoje prace walnentynkowe. Następnie przeprowadzone zostały, cieszące się dużym zainteresowaniem,zajęcia fitness na trampolinach.

Więcej w Galerii

 
Wyjazd do kina !!!

Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach informuje , że wyjazd do kina odbędzie się w dniu 19.02.2019r. Zbiórka zapisanych osób odbędzie się spod budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach o godz. 9.30.

 
Pierwszy tydzień ferii za nami

Pierwszy tydzień ferii zimowych zakończyliśmy niezwykle aktywnie. W godzinach porannych gościliśmy aktorów krakowskiego teatru KRAK - ART, którzy zaprezentowali przedstawienie pt. " Przygody Pipi skarpetki". Była to pełna humoru opowieść o dziewczynce, która wychowywała się sama, bez opieki dorosłych, nie chodziła do szkoły i była bardzo nieostrożna. W rezultacie wciąż wpadała w tarapaty. Prócz zabawnej historii udzielili dzieciom także ważnych lekcji dotyczących podstawowych zasad bezpieczeństwa, których należy przestrzegać, by nie robić krzywdy sobie i innym. Przygody wesołej Pipi cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów, którzy brali także aktywny udział w przedstawieniu. Po przedstawieniu kolejny raz odbyły się zajęcia tańca nowoczesnego, na których uczestnicy ćwiczyli wcześniej poznany układ oraz uczyli się kolejnej choreografii. Na koniec zaś przeprowadzone zostały zajęcia fitness na trampolinach

Więcej w Galerii

 
Wyjazd na lodowisko

W dniu 14.02.2019r. dzieci  z terenu gminy Gidle wzięły udział w wyjeździe na lodowisko do Radomska. Celem wyjazdu było wszechstronne doskonalenie sprawności fizycznej, propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego oraz hartowanie organizmu na świeżym powietrzu. W wyjeździe na łyżwy udział wzięło ok 40 osób.

Więcej w Galerii

 
VII Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Po raz kolejny podczas ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach zorganizował VII Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Jak co roku nie zabrakło miłośników tej dyscypliny. Ok 30 osobowa grupa rywalizowała ze sobą w trzech kategoriach wiekowych. Po długiej i meczącej walce przedstawiamy wyniki rywalizacji:

 
Warsztaty tańca nowoczesnego

Kolejny dzień ferii już za nami. Dziś, przed południem, odbyły się zajęcia tańca nowoczesnego, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Uczestnicy, w ciągu godziny, sumiennie uczyli się układu tanecznego do utworu pt. " Ewrybody Dance Now". Aktywne spędzenie wolnego czasu sprawiło, że dzieci choć zmęczone, zadowolone udały się do domów.

Więcej w Galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 11 z 70