10.11.2017r. - IX Gminny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej " Pamięć w pieśniach żyje"- godz. 9.00 - sala kameralna GOK Gidle

Harmonogram „Wypoczynku letniego lato 2017”

1 – „Obóz przetrwania” – trzydniowy pobyt w gospodarstwie agroturystycznym we Włynicach( wspólne przygotowanie posiłków, konkursy wiedzowe, zręcznościowe, ruchowe, park linowy, paintball, wypiekanie chleba, rogalików, pizzy, grochówka wojskowa, podchody, ognisko, nocleg w namiocie wojskowym) – termin .( 10-13 lipiec) zbiórka  pon. godz. 9.00 świetlica w Pławnie - wycieczka rowerowa.

2 – Strażackie zawody połączone z kąpielą w pijanie – 18 lipiec

3 – Wycieczka do zamku w Chęcinach oraz muzeum Wsi Kieleckiej – Park Etnograficzny w Tokarni 20 lipiec godz. 8.00 ( wycieczka całodniowa).

4 -Wycieczka do pokoju zagadek „Zagadkowo” w Radomsku – Escape Room to miejsce inteligentnej zabawy dla kilkuosobowej grupy, której akcja odbywa się w realnej rzeczywistości. Zadaniem graczy jest wyjście w określonym czasie z specjalnie zaadaptowanego pokoju, w którym zostają dobrowolnie zamknięci. - 24 lipiec godz. 11.00.

5 – Kino Sferyczne - ośmiogodzinny pokaz filmów dla różnych grup wiekowych w nadmuchiwanej kopule 26 lipiec godz. 10.00.

6 – Wycieczka rowerowa na Ewinę – ścieżka ekologiczna, połaczona z dniem gier i zabaw ruchowych ( wspólne ognisko) 1 sierpień .

7 – Dyskoteka z Dj-em podsumowanie programu letniego wypoczynku - 4 sierpnia

Zapisy w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach lub pod nr. tel. 34 3272 – 027 wew. 219 liczba osób ograniczona.

wtorek, 27 czerwca 2017 09:41