Harmonogram „Wypoczynku letniego lato 2017”

1 – „Obóz przetrwania” – dwudniowy pobyt w gospodarstwie agroturystycznym ( wspólne przygotowanie posiłków, konkursy wiedzowe, zręcznościowe, ruchowe, nocleg) – termin do ustalenia.( 10-13 lipiec)

2 – Strażackie zawody połączone z kąpielą w pijanie – 18 lipiec godz. 11.00 świetlica w Gowarzowie

3 – Wycieczka do zamku w Chęcinach oraz muzeum Wsi Kieleckiej – Park Etnograficzny w Tokarni 20 lipiec godz. 7.00 ( wycieczka całodniowa). Wyjazd spod świetlicy w Pławnie

4 -Wycieczka do pokoju zagadek „Zagadkowo” w Radomsku – Escape Room to miejsce inteligentnej zabawy dla kilkuosobowej grupy, której akcja odbywa się w realnej rzeczywistości. Zadaniem graczy jest wyjście w określonym czasie z specjalnie zaadaptowanego pokoju, w którym zostają dobrowolnie zamknięci. - 24 lipiec godz. 11.00.

5 – Kino Sferyczne - ośmiogodzinny pokaz filmów dla różnych grup wiekowych w nadmuchiwanej kopule 26 lipiec godz. 10.00.

6 – Wycieczka rowerowa na Ewinę – ścieżka ekologiczna, połaczona z dniem gier i zabaw ruchowych ( wspólne ognisko) 1 sierpień .

7 – Dyskoteka z Dj-em podsumowanie programu letniego wypoczynku - 4 sierpnia

Zapisy w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach lub pod nr. tel. 34 3272 – 027 wew. 219 liczba osób ograniczona.

piątek, 14 lipca 2017 06:09