22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

Julia w The Voice Kids TVP

23 lutego w budynku TVP w Warszawie odbył się finał II edycji talent show The Voice Kids. Wzięli w nim udział wszyscy uczestnicy kolejnych etapów programu. Wśród nich Julia Drożdżyńska – podopieczna Studia Piosenki GOK w Gidlach. Julia kształci się pod okiem instruktora wokalnego p. Violetty Ojrzyńskiej od 3 lat. Reprezentuje naszą gminę na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych min. w Czechach i na Malcie. Bierze udział w imprezach organizowanych na terenie naszej gminy: piknikach, festynach, uroczystościach Złotych Godów.

Swoją przygodę z programem The Voice Kids Julia zaczęła od udziału w pre-castinach, które odbyły się w czerwcu w Warszawie. Została zakwalifikowana do głównego castingu „Przesłuchania w ciemno”, gdzie brawurowym wykonaniem piosenki „One moment in time” zachwyciła wszystkich jurorów. Zdecydowała, że swoją dalszą muzyczną drogę w programie przejdzie z trenerem Dawidem Kwiatkowskim. Kolejnym etapem programu były muzyczne bitwy, w których wybrane przez jurora trio pracowało nad wspólnym wykonaniem piosenki. Julii przyszło się zmierzyć z dwiema niezwykle utalentowanymi koleżankami z drużyny w utworze „What about us”. Z tej bitwy Julia wyszła zwycięsko. Półfinały to etap nazwany „Sing off”, gdzie zwycięscy bitew jeszcze raz prezentowali się przed jurorami i publicznością. Spośród najlepszej szóstki uczestników Dawid Kwiatkowski wybrał trzech – jego zdaniem - najlepszych reprezentantów. Niestety Julce nie udało się znaleźć w trójce finalistów. Za swoje interpretacje piosenek w programie otrzymała setki dowodów wsparcia i słów uznania, które z pewnością będą jej kapitałem na drodze muzycznego rozwoju. Składamy gratulacje i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszej młodej wokalistki.

poniedziałek, 04 marca 2019 12:06