23.01.2019r. - Gminny Festiwal Kolęd i Pastorałek - sala kameralna GOK Gidle godz. 9.00

27.01.2019r. - Koncert laureatów Gminnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek - KARTUZY - godz. 15.00

Konkurs Wokalny Mikrofon z sukcesami

W niedzielne popołudnie w Miejskim Domu Kultury w Radomsku koncertem laureatów zakończyły się festiwalowe zmagania tegorocznego Konkursu Wokalnego Mikrofon 2019 pod patronatem Prezydenta miasta Radomsko. W trwających dwa dni przesłuchaniach wzięło udział ponad 120 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych. W piątek na scenie MDK prezentowali się wokaliści z klas I-III oraz IV-VI, sobotnie przesłuchania zgromadziły wykonawców z kategorii klas 7-8 i klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięli udział podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach, pracujący pod kierunkiem instruktora p. Violetty Ojrzyńskiej.

Jury w składzie : Karolina Sambor-Kobiałka, Michał Szczepan oraz Piotr Grabas oceniało wszystkich uczestników zmagań wokalnych.Tegoroczny festiwal Mikrofon zakończył się licznymi sukcesami: III miejsce w kat. I-III wyśpiewała Maja Siemińska, w kategorii klas IV-VI II miejsce zajęły Amelia Januszewska i Oliwia Kopiec, wyróżnienie zdobyła Nikola Kardas. W kat. klas 7-8 II miejsce trafiło do Kasi Utratny, zaś wyróżnienie otrzymała Laura Grabarczyk. Najstarsza kategoria wiekowa obfitowała w nagrody dla naszych podopiecznych: II miejsce przyznano Marysi Markiewicz, I miejsce Michałowi Makowskiemu. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom festiwalu!

poniedziałek, 04 marca 2019 12:08