22.06.2019r. - Gminna Noc Świętojańska - godz. 19.00

Nagroda „Człowiek Roku 2018” dla Dyrektora GOK w Gidlach

Uroczysta gala w łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej zakończyła najnowszą edycję plebiscytu Człowiek Roku 2018. Plebiscyt Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego oraz Naszego Miasta rozgrywany był w czterech kategoriach: samorządność i społeczność lokalna, działalność społeczna i charytatywna, biznes oraz kultura. Tegoroczna edycja plebiscytu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem: wzięło w nim udział prawie tysiąc osób z naszego województwa.

W kategorii Kultura w powiecie radomszczańskim pierwsze miejsce zdobyła dyrektor GOK w Gidlach Violetta Ojrzyńska – doceniona za wieloletnie kształcenie wokalne dzieci i młodzieży oraz sukcesy na polu upowszechniania sztuki wokalnej w kraju i za granicą. Violetta Ojrzyńska - trener emisji głosu i interpretacji piosenki, juror międzynarodowych festiwali wokalnych. Absolwentka Uniwerystetu Śląskiego w Katowicach, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, ukończyła Opolskie Studio Piosenki pod kierunkiem Elżbiety Zapendowskiej. Podopieczni Studia Piosenki GOK w Gidlach zdobywają czołowe miejsca na podiach ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali: w Niemczech, Estonii, Rosji, Turcji, Rumunii, Portugalii, na Malcie, w Czechach, Armenii, we Włoszech, na Litwie, Łotwie i Teneryfie; występują w teatrach muzycznych, programach telewizyjnych oraz talent show min. Must be the Music, Super Dzieciak, oraz pierwszej i drugiej polskiej edycji The Voice Kids.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

środa, 03 kwietnia 2019 08:57